Ahmet Hamdi Kepekçi’nin Kurban Bayramı Mesajı

Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Kurban Bayramı Mesajı

Kurban Bayramını geçirmek üzere memleketine gelen Bağımsız Türkiye Partisi BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, Kurban Bayramı nedeniyle bir tebrik mesajı yayınladı.

30 Temmuz 2020 - 11:05 - Güncelleme: 30 Temmuz 2020 - 13:40

Bir Kurban Bayramını daha Kilis’te geçirmenin mutluluğunu, Prof. Dr. Haydar Baş’sız bir bayram daha geçirecek olmanın hüznünü birlikte yaşadığını ifade eden Kepekçi, “Öncelikle Kurban Bayramının başta Türk milletine, tüm İslam âlemine ve Kilisimize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan (c.c.) niyaz ediyorum.

Kurban, Allah'a yakınlığı ifade eden yüce bir kavramdır. Bu anlayışla, bayramda paylaşmayı daha da attırmalı,  aramızdaki sevgi-kardeşlik, birlik-beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma bağlarını daha da kuvvetlendirmeliyiz. Millet olarak sahip olduğumuz milli ve manevi değerlere sahip çıkmak belki de bugün en önemli vazifelerimizin başında gelmektedir.

'Dini bütünlüğümüz milli bütünlüğümüz, milli bütünlüğümüz dini bütünlüğümüzdür' diyerek bize her alanda yol gösteren Kıymetli Prof. Dr. Haydar Baş Hocamızdan ayrı geçirecek olacağımız bir bayramın daha üzüntüsünü yaşarken, O’nun öğretileri ve gösterdiği yolda ilerlemeye çaba gösteriyor olmanın mutluluğu yaşıyoruz.

Bu duygularla mübarek Kurban Bayramınızı tebrik ediyor, ülkemize, İslam ve Türk Dünyasına ve tüm insanlığa barış ve sağlık getirmesini Cenab-ı Hak'tan niyaz ediyorum” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2041 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (23 Eylül 2020)
Altın Fiyatları (23 Eylül 2020)
Kilis'te Kış Hazırlıkları Sürüyor
Kilis'te Kış Hazırlıkları Sürüyor