Akdağ ve Sarıbaşoğlu Ailelerinin Mutlu Günü
Reklam

Akdağ ve Sarıbaşoğlu Ailelerinin Mutlu Günü

Celal Akdağ ve Büşra Sarıbaşoğlu dün gece Grand Aykanat Plaza’daki düğün töreni ile hayatlarını birleştirirken, törene BTP Genel Başkan Yardımcıları Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ve Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu da katıldı.

14 Ağustos 2017 - 12:00 - Güncelleme: 16 Ağustos 2017 - 13:56

13 Ağustos 2017 Pazar günü akşam düzenlenen düğün töreni ile dünya evine giren Celal Akdağ ve Büşra Sarıbaşoğlu’nu akraba ve yakınları yalnız bırakmadı. Törene ayrıca Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu, BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, BTP Gaziantep ve Kilis İl, ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Düğün merasiminde aynı zamanda nikah şahidi olan Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın selamı ile geldiğini dile getirerek, “Genç karı kocaya ömür boyu mutluluklar diliyorum. Allah hayırlı zürriyet nasip eylesin” diyerek aile cüzdanını Büşra Akdağ’a teslim etti.

(Kilis Postası Haber Merkezi) 

Bu haber 4987 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • asdnan kılıç
  1 yıl önce
  Küvreme yakışır
 • Ahmet Doğan
  1 yıl önce
  öncelikle yiğit kardeşim Fatih Celal Akdağa ve eşine mutluluklar diliyorum . Rabbim sana sen gibi bu millete faydalı yiğit çocuklar verir inşallah
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret