Alagöz, Polateli’nde İncelemelerde Bulundu

Alagöz, Polateli'nde İncelemelerde Bulundu

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Polateli ilçesine giderek öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelirken, inşaatı devam eden okullarda da incelemelerde bulundu.

27 Eylül 2017 - 10:13 - Güncelleme: 28 Eylül 2017 - 09:15

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, Polateli İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Sürücü ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kıvanç Yolcu ile birlikte Polateli ilçesindeki okullarda incelemelerde bulundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz Polateli ilçesinde inşaatı devam eden Çok Programlı Anadolu Lisesi inşaatını gezerek okul inşaatı hakkında yetkililerden bilgi aldı. Akabinde Vali Güner Özmen Ortaokulu’nu ziyaret eden Alagöz, okul müdüründen okul ile ilgili brifing aldı. Sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü öğretmenlerle de ayrıca bir toplantı yaptı.

Alagöz, öğrencilere etkili ve verimli ders çalışma alışkanlıklarının verilmesini, kitap okuma kampanyasının okullarda aktif olarak yapılmasını, tiyatro, şiir, resim ve benzeri yarışmalara öğrencilerin katılımlarının sağlanması, okul içi münazara ve bilgi kültür yarışmalarının yapılması ile ilgili konularda öğretmenlere tavsiyelerde bulundu.

Okul ziyaretlerinin ardından Polateli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne geçen Ahmet Alagöz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mesut Sürücü’den ilçedeki okulların ve öğrencilerin genel durumu ile ilgili bilgi aldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, ilçedeki Mağaracık İlkokulu, Ömeroğlu İlkokulu, Yeniyapan İlkokulu, Yılanca Karapınar İlkokulu ve Ülger Gücer İlkokullarını da ziyaret ederek, bu okullarda inşaatı devam eden derslikleri gezdi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 5905 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek