Alpdağ’dan Sahte Hesaplara Sert Tepki

Alpdağ'dan Sahte Hesaplara Sert Tepki

Şahsına yönelik rahatsız edici paylaşımlarda bulunan bazı sosyal medya hesaplarına karşı sert tepki gösteren Serhat Kilis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Alpdağ, “Bu konu ile ilgili olarak tüm yasal ve hukuki haklarımı kullanacağım” dedi.

17 Haziran 2020 - 11:54

Kilis'te son günlerde sahte sosyal medya hesapları açılıp şahsını hedef alan paylaşımlar yapıldığına dikkat çeken Alpdağ, “3 günden beri Türkiye’nin her yerinden birçok arkadaşım arayıp bana desteklerini iletiyorlar. Sizler klavye erkekliği yaparak ne kazanacağınızı zannediyorsunuz. Delikanlı azıcık adamsanız benim yerim mekanım telefonum belli! Sorunu olan gelir ve benimle hesaplaşır.

Bu hesapları kimlerin yönlendirdiğini çok iyi biliyoruz. Bunu yapanlar benim nazarımda haysiyet yoksunu ve ahlaksız insanlardır” dedi.

Yasal haklarımı kullanacağım

Bu konu ile ilgili olarak tüm yasal ve hukuki haklarını sonuna kadar kullanacağının altını çizen Abdullah Alpdağ, “Aslında devletimizin de bu konuda gerekli önlemleri almasını istiyoruz. MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli’nin sosyal medya hesaplarına T.C. numarası ile girilmesini önerisini de yürekten destekliyorum. Öte yandan bu hesapların arkadaşlığını kabul eden gönderileri beğenen bazı dostlarıma da sitemlerimi iletiyorum. Sizler bu kişilere prim verdikçe bunlar kendilerini adam yerine koyuyorlar. Bu insanlara lütfen prim vermeyelim, şikayet edelim engelleyelim. Çünkü bunlar bizi birbirimize düşürmek için uğraşanlardır.

Son olarak bu paylaşımları yapanlara şunu söylüyorum. Azıcık yüreğiniz varsa gerçek isimlerinizle yazarsınız. Bizde biliriz sizin kim olduğunuzu ona göre bizde gerekli önlemlerimizi alırız.

Tüm kamuoyuna saygılarımı sunuyorum" diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2681 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Kilis Ziraat Odası Başkanı İbrahim Kara Oldu
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar
Dolandırıcılar Hedeflerine Ulaşamadılar