Alpdağ, MHP Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığını...

Alpdağ, MHP Belediye Meclis Üyeliğine Aday Adaylığını Açıkladı

27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Abdullah Abdullah Alpdağ’ın kardeşi İş adamı Mehmet Alpdağ Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye meclis üyeliğine aday adaylığını açıkladı.

29 Aralık 2018 - 12:15

MHP il binasında yoğun katılımla Belediye meclis üyeliğine aday adaylığını açıklayan Alpdağ, “31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Belediye Meclis Üyeliği için aday adaylığımı açıklamak için bir araya geldik. Bizim amacımız üç hilalli bayrağımızı yerel seçimlerde Türkiye ve Kilis’te her zaman yükseklerde dalgalandırmaktır. Biz bu gaye ile yola çıktık.Belediye meclisi üyeliği aday adaylığımda bana destek olan herkese teşekkür eder saygılar sunarım,” dedi.

MHP İl Başkanı Hasan Mısırlıgil de Alpdağ’a aday adaylığının hayırlı olması temennisin de bulundu.

27. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili adayı Abdullah Alpdağ ise konuşmasında, “Biz Türkiye’nin istikbal teminatı, Türk milletinin istiklal meşalesi Milliyetçi Hareket Partisi’yiz.Neysek oyuz, ne dediysek onu yaparız.Su akar Türk bakar diyemeyiz, olayları akışına bırakamayız.Ne olur olmaz, çalıyı dolaşmakta yarar var demeyiz, nemize gerek, aman belaya bulaşmayalım düşüncesinde olamayız.Konu vatan olursa, konu beka olursa, konu Türklüğün varlığı olursa, değil zillet, değil bunları ağa babaları, dünya üzerimize gelse geri adım atan, telaşla geriye çekilen namerttir, nankördür, nimetsizdir. Bu şiarlarla hareket ederek kendim MHP Kilis milletvekili adayı olmuştum. Şimdide kardeşim Belediye meclis üyeliğine sizlerin destekleri ile aday adayı. Bize destek olan tüm ülküdaşlarıma bu soğuk kış gününde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum,” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Mehmet Alpdağ, başvuru evraklarını İl Başkanı Hasan Mısırlıgil’e takdim etti.

Haber:İbrahim Özcan

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1592 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek