Ailem Market-Manav Eskişehir'de hizmete girdi

Kilisli Hemşehrimiz Abdullah Ağırdil, bir süredir Bağcılarda bir bakkaliye işletmekte idi. Sevgili Hemşehrimiz, Eskişehir'e taşındı. Yeni iş yerinde Ona hayırlı kazançlar diliyoruz.

Kilisli Hemşehrimiz Abdullah Ağırdil, bir süredir Bağcılarda bir bakkaliye işletmekte idi. Sevgili Hemşehrimiz, iş yerini Eskişehir'e taşıdı. Bundan sonra "Ailem Market-Manav" ismini verdiği market ile Eskişehir'de vatandaşa hizmet vermeye devam edecek. Biz de iş yerinin takılan yeni ışıklı tabelalarını haber yapalım dedik. Ailem Market-Manav yine Bağcılar'da. Sevgili kardeşim Abdullah'a kilipostasi ailesi olarak yeni yeni iş yerinde muvaffakiyetler diliyoruz. Hayırlı işler Abdullah. 

Abdullah, Kilis'te yıllarca Özbek Camii çevresinde Fırıncılık yapan Ali Ağırdil'İn oğlu. Abdullah aslen fırıncıdır. Sonradan Kİlis'te Ebulüle Mahallesinde Büyük Havuzun alt tarafında bakkaliye işletti. Ardından İstanbul Bağcılar'a taşındı. Gurbette rızkını kazanmaya çalışıyor. Tanıyanlar için Abisi Mustafa İzmir'de Coğrafya Öğretmeni, kardeşi Mehmet ise Eskişehir'de bir markette Şube Müdürü olarak çalışıyor. 

Ağırdil Ailesine Sevgiler. 

www.kilispostasi.com