Alpdağ, Meslektaşları ile Yemekte Buluştu

TV 79 Yönetim Kurulu Başkanı ve Serhat Kilis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Alpdağ, gazeteci meslektaşları ile yemekte bir araya geldi.

Yemekli toplantıya kentte görev yapan ulusal ve yerel gazete yöneticileri ile çalışanları katıldı.

TV79 Yönetim Kurulu Başkanı ve Serhat Kilis Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Alpdağ yemekte yaptığı konuşmasında şu ifadeler yer verdi: ‘‘Sevgili Meslektaşlarım; bugün sizlerle bir araya gelmek istedim. Geçtiğimiz 21 Ekim ‘‘Dünya Gazeteciler Günü’’ Münasebetiyle siz meslektaşlarım ile bugün burada hem gündemi konuşmak hem de stres atmak için bir aradayız. Biz gazeteciler sizinde bildiğiniz gibi zor şartlar altında çalışıyoruz. Bu anlamda hem birlikte olmak hem de bir anlamda yoğun gündemin dışında birbirimize zaman ayırmak adına sizlerle bir araya gelmek istedim. Beni kırmayarak davetime icabet ettiğini Beni kırmayarak davetime icabet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyor geçmiş ‘‘Dünya Gazeteciler Günü’’nüzü kutluyorum.’’

Gazeteciler de böyle bir program düzenledikleri için Alpdağ’a teşekkür ettiler.Yemek sonrası gazeteciler ülke gündemi ve Kilis gündemini gecenin ilerleyen saatlerine kadar istişare etme imkanı buldular.

Haber:İbrahim Özcan

(Kilis Postası Haber Merkezi)