Kilis Belediyespor'da İstifa!

Kilis Belediyespor Başkanı Mehmet Ali Eryılmaz, yaptığı açıklama ile görevinden istifa ettiğini duyurdu.

Kilis Belediyespor Başkanlığı görevini yürüten Mehmet Ali Eryılmaz, işlerinin yoğunluğu nedeni ile Kilis Belediye Spor Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinden istifa ettiğini açıkladı. Eryılmaz yapmış olduğu açıklamada şu cümlelere yer verdi: “Kilis Belediyespor’la her zaman için gönül bağım devam edecektir. Herzaman destekçisi olacağım . Herzaman başarılar diler, başarılı olmalarını canı gönülden isterim.

Kilis'te spora farklı bakış açısı getirdik ve altyapıya ağırlık verdik. Minikler, gençler v.b. her kademe için sistem kurduk. Bu yıl seçmeler yaptırdık. Kilisli gençlerden takıma takviye yaptık. Gönül ister ki ilerde takımın çoğunluğu Kilisli gençlerden oluşsun. Ben Kilis halkına, vefakâr cefakar taraftarlarımıza sonsuz şükranlarımı sunarım. Çünkü onlar daima Kilis Belediyesporun yanında oldular.

Görev yaptığım süre içinde beraber yönetim kurulu üyeliği yapan arkadaşlarıma, teknik heyete, futbolcu kardeşlerime ve bu takımdan desteğini esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Teknik heyet ve futbolcu kardeşlerimden vedalaştık, helalleştik. Bütün taraftar arkadaşlardan da helallik istiyorum.Benim hakkım taraftar ve sporculara helal olsun.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)