Kilis'te Okul Müdürleri Toplandı

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Okul Müdürlerinin katılımı ile Kilis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ertuğrul Gazi Toplantı Salonu'nda bir toplantı yapıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz’ün toplantı açılış ve selamlama konuşmalarından sonra gündem maddelerine geçildi. Toplantıda, okullarda iş ve işlemlerin zamanında günü gününe takip edilerek yapılması, öğrenci devam-devamsızlıklarının izlenmesi ve gerekli önlemlerin alınması, temizlik ve hijyene dikkat edilmesi, okulların ısınma sorunlarının önceden tespit edilerek önlem alınması ve kaloriferlerin yakılması gerektiği, “Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının” takip edilmesi ile ilgili gündem maddeleri görüşüldü ve değerlendirildi.

Toplantıya katılan İl Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri bölümleri ile ilgili konularda, okul müdürlerini bilgilendirirken, okul müdürlerinin talep ve istekleri dinlenerek; değerlendirilmek üzere kayıt altına alındı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)