Kilis'te Vergi Haftası Etkinlikleri

Kilis'te Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Defterdar Zekeriya Keleş, Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M. Erdal Öndeş'i ziyaret etti.

Kilis’te Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtında düzenlenen törenle başlayan Vergi Haftası etkinlikleri devam ediyor. Kamuoyunda vergi bilincinin oluşturulması, verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftasında kutlanan “Vergi Haftası” etkinlikleri kapsamında, Defterdar Zekeriya Keleş, Vergi Dairesi Müdiresi Özlem Uyar ve beraberlerindeki heyet KİTSO’yu ziyaret etti.

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı M. Erdal Öndeş, bu nazik ziyaretlerinden dolayı Defterdar Zekeriya Keleş’e ve beraberindeki heyete teşekkür ederek, “Vergilendirilmiş kazanç kutsaldır. Vergi, güvenlik, eğitim, sosyal hizmetler, sağlık ve belediye hizmetleri gibi konularda ortak yaşama giderlerini karşılamak, huzur ve güven içerisinde bir milletin devlet güvencesi altında yaşamasını sağlamak için bir görev ve zorunluluktur" dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)