Yüzyılın Liderini Yazan Sayın Baş'a Teşekkür!

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar ve BTP MYK Üyesi Av. M. Galip Akdağ, Kilis Postası Editörü Selim Baytürkmen, Kilis Barosu Başkanı Av. H. Muammer Fazlıağaoğlu'nu ziyaret ederek, Türkiye'de bir hayli ses getiren Prof. Dr. Haydar Baş'ın kaleme aldığı 'Hoş geldin Atatürk' kitabını hediye ettiler.

Atatürk’ü, gerçek anlamıyla yerine oturtan bir eser!

BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ın yeni kitabı 'Hoş Geldin Atatürk'’ün kendisine hediye edilmesi ile çok müteşekkir olan Av. Fazlıağaoğlu, “Sayın Hocamıza sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Prof. Dr. Haydar Baş Beyin bu son çalışması gerçekten çok önemlidir. Atatürk’ü gerçek anlamıyla yerine oturtan bir eser var karşımızda! Kendisini de şahsen tanıma fırsatı yakaladığım Prof. Dr. Haydar Baş’a hem bu eseri kaleme aldığı hem de bu güzide eserin tarafıma hediye olarak takdimi nedeniyle çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Gerçek Atatürk tanımaya hepimizin ihtiyacı var

“Hoş geldin Atatürk” eserinin bir devrim niteliğinde olduğunu dile getiren BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, “Dedelerimizin silah arkadaşı Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü hepimizin layıkıyla tanımaya ihtiyacımız olduğu pek açıktır. Bugün ülke olarak içine düştüğümüz sıkıntılardan çıkış yolunu gösteren, ilmini ve projelerini bütün dünyanın kabul ettiği Genel Başkanımızın bu son eseri bu millete olan en büyük hediyesi olmakla birlikte, çözümün adresini de göstermesi açısından çok manidar bir noktada durmaktadır.

O zaman Mustafa Kemal Atatürk nasıl çökmekte olan bir milleti yerinden kaldırmayı başarmışsa, bugün Hoca Atatürk Sayın Prof. Dr. Baş’ın liderliğine, projelerine ve ilmine bu milletin aynı oranda ihtiyacı doğmuştur” dedi.     

(Kilis Postası Haber Merkezi)