Arda Turan Transferi Kolay Değil

Arda Turan Transferi Kolay Değil

24.Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri ile Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı (FIFEX) üçüncü ve son gününde önemli isimleri konuk etti.

10 Ocak 2018 - 14:18 - Güncelleme: 11 Ocak 2018 - 09:41

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) tarafından organize edilen etkinlikler 3 gün boyunca antrenörleri, futbolcuları ve futbol endüstrisinin temsilcilerini ağırladı.

FIFEX’in üçüncü gününde, Medipol Başakşehir Teknik Direktörü Abdullah Avcı, ‘Futbolda veri analizinin karara etkisi’ konulu sunumunda, Avrupa kupalarındaki karşılaşmalarından örnekler vererek antrenörlere doğru ve yanlışlar hakkında bilgi verdi.

Arda transferi kolay değil

Abdullah Avcı, Arda Turan transferiyle ilgili “Kolay transfer gibi durmuyor” dedi. Arda’nın kariyer planları süresince hep görüştüklerini söyleyen Avcı, “Arda için problem olacağını düşünmüyorum ancak Barcelona ayağı kolay bir ayak değil” yorumunda bulundu.

Avusturya Futbol Antrenörleri Birliği’nden önemli misafir

Futbolu Geliştirme ve Oyunda Pozisyon konulu oturumda ise Avusturya Futbol Antrenörleri Birliği Spor Direktörü Willibald Ruttensteiner futbolun felsefesinden ve önemli taktik trendlerinden bahsetti.

Yaralanmaların nasıl önlenebileceği tartışıldı

“Sakatlık Öncesi Önlemler ve Sonrası Fizik Tedavi” konulu panelde ise Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Bölüm Başkanı Prof. Dr. Tülin Düger, Prof. Dr. Volga Bayrakcı Tunay ve Prof. Dr. Zafer Erden, Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden Yard. Doç. Dr. Serkan Usgu ile Technogym Bilimsel Araştırma ve İletişim Müdürü Prof. Dr. Silvano Zanuso konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 687 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Ravanda Kalesi
Kilis Ravanda Kalesi
Rektör Karacoşkun Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek'le Bir Araya Geldi
Rektör Karacoşkun Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Zeybek'le...