Başkan Bulut Basın Mensupları İle Buluştu

Başkan Bulut Basın Mensupları İle Buluştu

Kilis Belediye Başkanı Av. Mehmet Abdi Bulut, belediye başkan yardımcılarının da katıldığı toplantıda basın mensuplarına Kilis ile ilgili projelerini anlattı.

25 Eylül 2019 - 13:13

Başkan Bulut basın mensupları ile bir araya geldiği toplantıda, öncelikle sosyal medya üzerinden yapılan yanlış ve yanlı propaganda ve eleştirilerden dert yanarak, Kilis Belediyesinin şeffaf bir çalışma politikası ile hizmet etmeye çalıştığına vurgu yaptı.

Toplu Konut ve kuzey çevre yolu çalışmaları hakkında basın mensuplarına bilgiler veren Kilis Belediye Başkanı M. Abdi Bulut, Kilis’i modern bir çehreye kavuşturmak için yeni kurdukları ekip ile birlikte çalışmayı sürdürdüklerini ifade etti.

16 Kasım’da Zeytin Festivali Var

Kilis’te 16 Kasım 2019 tarihinde Prof. Dr. Canan Karatay’ın da katılımı ile bir zeytin festivali düzenlemeyi planladıklarını dile getiren Başkan Bulut, bu sayede Kilis Zeytinyağının tüm Türkiye’de tanınmasını hedeflediklerini belirtti.

Yeni Devlet Hastanesi inşaatının devam ettiğini de sözlerine ekleyen Bulut, 2 yıl sonunda hastanenin bitirileceğini vurguladı. Ayrıca Beşyüzevler ve Hastane kavşaklarına alt geçit projelerinin de bulunduğunu hatırlatan Bulut, daha sonra basın mensuplarının sorularını cevapladı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1039 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akcurun Camii ve tarihteki yeri
Akcurun Camii ve tarihteki yeri
Yaşlanma ile saçlardaki incelmenin önüne geçilebilir mi?
Yaşlanma ile saçlardaki incelmenin önüne geçilebilir mi?