Başkan Bulut’un 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı
Reklam

Başkan Bulut'un 24 Temmuz Basın Bayramı Mesajı

Kilis Belediye Başkanı Av. M. Abdi Bulut, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

23 Temmuz 2019 - 16:25 - Güncelleme: 24 Temmuz 2019 - 11:48

Başkan Bulut mesajında şunları dile getirdi: “Tarihi, dini, sosyal,  kültürel, değerleri olan Kilis’imizin; bu değerlerini daha da güçlendirerek, nesilden nesile aktarılması hususunda özverili çalışmaları ve yaptıkları ilkeli haberleri ile devletimizin sunmuş olduğu imkanlarla vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmesi, daha yüksek yaşam standartlarına kavuşabilmesi için yaptığımız çalışmalarımızın halkımıza duyurulması ve onların sorunlarını da bizlere ileterek vatandaş ile devlet arasındaki iletişimin sağlanması gibi önemli bir görev ve sorumluluğu da üstlenen yerel basınımızın tüm çalışanları,  Kilis’imizin gelişmesine büyük katkılar sunmaktadırlar.

 

Yerel ve Ulusal Basınımızın yapmış oldukları çalışmalar bizler ve vatandaşlarımız tarafından memnuniyetle ve takdirle izlenmekte olup, büyük özveri ve fedakârlıkla yürüttükleri görevlerini bundan sonra da aynı anlayışla yerine getireceklerine inancım tamdır. 

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 571 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te 7 Aralık Coşkuyla Kutlandı
Kilis’te 7 Aralık Coşkuyla Kutlandı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin 7 Aralık Mesajı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin 7 Aralık Mesajı