Ben hiç olmadım, hep biz olduk bu ülkede’

Ben hiç olmadım, hep biz olduk bu ülkede'

Sürekli gerilimlerin, ötekileştirmelerin arttığı ülkemizde Bağımsız Türkiye Partisi'nden çok anlamlı bir birlik mesajı geldi. BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, "Biz vardık bir zamanlar bu ülkede. Ben hiç olmadım hep biz olduk" dedi.

12 Şubat 2021 - 10:40 - Güncelleme: 15 Şubat 2021 - 09:42

Çok stratejik bir konumda bulunan ülkemizde, bilinçli olarak sürekli gerilimler körükleniyor. Her zamankinden çok daha fazla birlik ve beraberlik duruşuna ihtiyacımız var.

Prof. Dr. Haydar Baş'ın hayatı boyunca ortaya koyduğu birlik ve beraberlik duruşunu bugün BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş'ın da aynen devam ettirdiğini görüyoruz.

BTP Lideri Hüseyin Baş, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında hukuk, sevgi, kardeşlik, fedakarlık vurgusu yaparak,  "Biz vardık bir zamanlar bu ülkede. Ben hiç olmadım hep BİZ olduk bu ülkede" ifadelerini kullandı.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş mesajında şunları söyledi:

"Diyelim ki eskiden bu ülkede buzdolabı yoktu, bardak yoktu, su yoktu, telefon yoktu, yol yoktu. Ama hukuk vardı, sevgi vardı, kardeşlik vardı, komşuluk vardı, fedakarlık vardı, bereket vardı. Varsın hiçbiri olmasın biz vardık bir zamanlar bu ülkede. Ben hiç olmadım hep BİZ olduk bu ülkede"

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2889 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Hukukun Mahfuz Alanı İsrail'in İşgal Politikası” Konferansı
“Hukukun Mahfuz Alanı İsrail'in İşgal Politikası”...
Altın Fiyatları (1 Mart 2021)
Altın Fiyatları (1 Mart 2021)