Bin 200 CHP’li BTP Saflarına Geçti

Bin 200 CHP'li BTP Saflarına Geçti

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) tarafından İstanbul Florya Elite World Business Hotel'de düzenlenen programda, bin 200 CHP’li rozeti takarak Bağımsız Türkiye Partisi saflarına katılırken, BTP’ye geçen basın dünyasının duayen ismi gazeteci Nurcan Sabur’un rozetini bizzat BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş taktı.

18 Aralık 2018 - 09:21 - Güncelleme: 20 Aralık 2018 - 09:42

İstanbul’da düzenlenen özel etkinlik birçok televizyon kanalı tarafından canlı yayınlanırken, BTP’ye saflarına katılan isimler dikkat çekti. Bin 200 CHP’li programda rozet takarak BTP’ye geçerken, bazı ünlü isimlerin de parti saflarına geçtiği dikkatlerden kaçmadı.

Parti rozetini BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Baş’ın taktığı basın dünyasının duayen isimlerinden gazeteci Nurcan Sabur yaptığı konuşmada, "Atatürk'ün Türk milletine anlatılması konusunda yaptığı çalışmalardan dolayı Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'a teşekkürlerini sunarım" diyen Sabur, "Şu ana kadar birçok toplantıya katıldım. Ama bugün buraya farklı bir heyecanla geldim. Hayatımda çok Atatürk kitabı okudum lakin Hoşgeldin Atatürk beni derinden etkiledi. Atatürk ne kadar dindarmış bu kitapla öğrendim. Şu anda nutuk ve Hoşgeldin Atatürk başucumdadır" dedi.


Bu model Türkiye’de uygulanmalı!

Hoş Geldin Atatürk eserini kaleme aldığı için Prof. Dr. Haydar Baş'a çok müteşekkir olduğunu ifade eden Sabur şöyle konuştu: "Bu ülkede bir kesim Atatürk'e dinsiz derken, diğer kesim dindar demedi. Şayet zamanında Atatürk'ün dini yönü anlatılmış olsaydı, bu ülkede huzur ve refah inşa edilmiş olurdu. Haydar Baş Hoş geldin Atatürk eseri ile huzur ve refahı inşa edeceğinden endişem yok. Dindar Atatürk ülkemizdeki kavgaları bitirecektir. Bu eser gönülden, kaynakları ile ortaya konmuş bir eserdir. Bu konuda Haydar Bey'e çok teşekkür ederim." 'Hoş geldin Atatürk eserini okuduktan sonra Haydar Baş Bey'e muazzam kalbi bir muhabbetim oluştu' diyen Nurcan Sabur, Ehli Beyt açılımı da bu ülke için muazzam bir yaklaşımdır. Ekonomide ortaya koyduğu Milli Ekonomi Modeli'ni acilen ülkemizde devreye koymamız kaçınılmaz hale gelmiştir. Haydar Bey bu ülkenin gerçeklerini ortaya koymaktadır. Projeleri de ülkemizin kurtuluşudur. Yanında olmamız ülkemiz için hayırlı olacaktır" ifadelerini kullandı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1586 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Vali Soytürk 1'inci Hudut Alay Komutanlığını Ziyaret Etti
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek
Kilis 7 Aralık Üniversitesi'ne 3132 Yeni Öğrenci Gelecek