BTP’de Bayramlaşma

BTP'de Bayramlaşma

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı nedeniyle, il binasında bayramlaşma programı tertip edildi.

06 Haziran 2019 - 12:23 - Güncelleme: 08 Haziran 2019 - 14:34

Bayramlaşmaya  BTP Genel Başkan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, BTP Merkez İlçe Başkanı Bülent Bulut, Araştırmacı-yazar Uğur Kepekçi ve partililer katıldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma programı esnasında kısa bir konuşma yapan Dr. Kepekçi, dünyanın çok karışık bir dönemden geçtiğine vurgu yaparak, toplumda birlik ve beraberliğin sağlanmasında; insanların kendi aralarındaki hukuk ve adalet saygı göstermesinin belirleyici olacağını söyledi.

Devlete ve millete sahip çıkmaya devam edeceğiz

BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş'ın yıllardır insanları eğitmek ve ikna etmek için büyük çaba sarf ettiğine bizzat şahit olduğunu belirterek, "Genel Başkanımız kendisine karşı yapılan hatalar nedeniyle hiçbir zaman devletine veya milletine küsmedi. Aksine vatanına hizmet edebilmek için daha çok çalıştı.

Bugün ülkemizde hükümetin göç politikalarının ve ekonomik yöntemlerinin sonuçlarını hep beraber yaşıyoruz. Bu anlayışa kurtulmamız mümkün değildir. Önemli olan milletimizin bir çıkmazdan çıkıp diğer bir çıkmaza girmemesidir" diye konuştu.  

(Kilis Postası Haber Merkezi)


Bu haber 5487 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)