BTP’de Merkez İlçe Kongresi Yapıldı
Reklam

BTP'de Merkez İlçe Kongresi Yapıldı

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Merkez İlçe Kongresinde, Zekeriye Bülent Bulut tekrar başkan seçilerek güven tazeledi.

23 Nisan 2018 - 09:36 - Güncelleme: 23 Nisan 2018 - 12:18

BTP Kilis İl Başkanlığında yapılan ilçe kongresi, divanın oluşturulması ile başladı. Seçim öncesi BTP Kilis İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özuymaz, İcmal Gençlik Derneği Kilis Şubesi Başkanı Ahmet Benliğoğlu birer konuşma yaptılar.

Kongrede söz alan BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, son 15 yıllık süreçte Büyük Ortadoğu Projesi ile yakın coğrafyamızda yaşananların Türk Milletine örnek olması gerektiğine vurgu yaparak, “İnsanların vatanlarından olması kolay bir olay değildir. Bu seçim Türkiye için, korku tüneli öncesindeki son çıkıştır. Emperyalist güçlerin asıl hedefindeki ülkenin Türkiye olduğunu hiçbirimizin aklından çıkarmaması gerekiyor.

Türkiye bu coğrafyada ortada kalmış bir ülke konumunda! Neden? Çünkü kendi program ve politikamızdan yoksunuz. Bir Amerika bir Rusya arasında savrulup duruyoruz. Millet vergilerden zamlardan bıktı. Asgari ücretli geçinemiyor. Bu yüzden Türk Milleti rahata kavuşmak ve cebinin para görmesini istiyorsa BTP son çaresi, kapısını çalması gereken tek lider Prof. Dr. Haydar Baş’tır” diye konuştu.

BTP Kilis Merkez İlçe kongresinde bütün delegelerin oyunu alarak tekrar başkanlığa seçilen Zekeriye Bülent Bulut ise yaptığı teşekkür konuşmasında kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür ederek, “Sorunlarımız büyüklüğü çözümün de büyük olmasını gerektirir. Bu çözüm Bağımsız Türkiye Partisidir, bu çözüm Prof. Dr. Haydar Baş.’tır” dedi.

Başkan:

Zekeriye Bülent Bulut

Yönetim Kurulu Üyeleri:

Abdullah Elmacı

Mustafa Şener

Mehmet Ramazan Kebapçılar

Mahmut Şener

Mehmet Ekşi

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2267 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Galatasaraylı Taraftarlardan Örnek Davranış
Kilis’te Galatasaraylı Taraftarlardan Örnek Davranış
Kilis'te Çanakkale Zaferi Kutlamaları
Kilis'te Çanakkale Zaferi Kutlamaları