BTP’den, Kilis Basın Cemiyetine Ziyaret!

BTP'den, Kilis Basın Cemiyetine Ziyaret!

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar’ı ziyaret etti.

01 Şubat 2018 - 15:39 - Güncelleme: 02 Şubat 2018 - 12:13

Beraberindekiler ile birlikte Kilis Basın Cemiyeti Başkanı Nezir Çağlar’ı ziyaret eden BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, Kilis’te görev yapan tüm basın mensuplarının önemli ve zor görevlerin altından kalkacak dirayet ve kabiliyete sahip olduklarını vurgulayarak, “Kilis Basın Cemiyeti’nin şehrimiz için önemli işler yapacağınıza dair inancımız tamdır. Kilisli basın mensubu arkadaşlarımız çok önemli ve zor bir görev yürütüyorlar.

Destek ve dualarımız her zaman askerimizledir

Özellikle 20 Ocak 2018 tarihinde Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tarafından terör örgütlerine karşı başlatılan Zeytin Dalı Harekatında ve Kilis’te yaşanan gelişmeleri, halkımıza hızlı ve doğru bir şekilde duyurdukları, halkımızın bu harekata olan desteğini herkese yansıttıkları için de ayrıca teşekkür ediyoruz.

Türkiye’ye karşı hiçbir terör örgütünün emeline ulaşamayacağını biliyor, sınır ötesinde büyük ve önemli bir harekat yürütmekte olan Mehmetçiğimize destek ve dualarımızın hiçbir zaman eksilmeyeceğini buradan ifade ediyorum” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 5409 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Kilis’te Seçime Girecek Partiler ve Başkan Adayları
Neşet Efendi Konağı
Neşet Efendi Konağı