BTP Teşkilatı İftarda Buluştu

BTP Teşkilatı İftarda Buluştu

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis İl Başkanlığı tarafından, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği bir iftar yemeği düzenlendi.

31 Mayıs 2019 - 14:21 - Güncelleme: 31 Mayıs 2019 - 17:02

İftar programına BTP Kilis İl Başkanı Alaaddin Özkar, BTP Kilis Merkez İlçe Başkanı Bülent Bulut, BTP Kilis İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özuymaz, BTP Elbeyli İlçe Başkanı Necmettin Eyidoğan, yönetim kurulu üyeleri ve gençlik teşkilatı mensupları katıldı.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan BTP Kilis İl Başkanı Alaiddin Özkar, herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Bugüne kadar BTP olarak memleketimizde Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Haydar Baş’a ait olan projeleri anlattık, partimizi tanıttık. Bizim her sözümüze “Evet Haklısın” diyenler, sandık başına gelince her ne hikmetse bizi unuttular. Bugün siyaset yapmak çok zorlaştı. Genel Başkanımızın projelerini dünya kabul etti. Rusya Milli Ekonomi Modeli ile zengin oldu. Şimdi herkesin dile getirmeye çalıştığı “Milli Paralarla Alış-veriş” fikrinin sahibi Prof. Dr. Haydar Baş’tır.  

İşsiz ordularından önce bu ipe sarılın

Bugüne baktığımızda herkesin şikayetlerinin devam ettiğini, hiçbir şeyin değişmediğini görüyoruz. İşsiz orduları oluşmadan, fabrikalarımız çökmeden, dükkanlarımız batmadan çözümün asıl sahibine yönümüzü dönelim. Bu milletin kurtuluş adresi bellidir. Biz BTP kadroları olarak bunu anlatmaya devam edeceğiz.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 5602 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)