Bu Seçimde BTP Projeleri Belirleyici Olacak!
Reklam

Bu Seçimde BTP Projeleri Belirleyici Olacak!

Atatürk Vatandır Sempozyumundaki konuşmasında bu seçim döneminde de Prof. Dr. Haydar Baş'ın projelerini kendilerine aitmiş gibi lanse edenler çıkacağını söyleyen Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, modelde yer alan projelerin ve kavramların hepsinin patentinin alındığını söyledi.

07 Mayıs 2018 - 14:40 - Güncelleme: 08 Mayıs 2018 - 14:47

Yeni Mesaj gazetesinin organizatörlüğünde gerçekleşen ve artık bir hafta sonu klasiği haline gelen Atatürk Vatandır Sempozyumları devam ediyor.

Sempozyuma bu hafta Bolu ev sahipliği yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan sempozyum Kur'an-ı Kerim ile devam etti.

Daha sonra Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Bolu İl Başkanı Mustafa Yağcı selamlama konuşması yaptı. Atatürk Vatandır sempozyumunun ilk oturumu Prof. Dr. Ömer Saraçoğlu başkanlığında yapıldı. Bu oturumda Murat Çabas, Suat Hayri Sapmaz, Sani Ak, Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ve İbrahim Berk konuştu.

Fuat Şengül başkanlığında yapılan ikinci oturumun konuşmacıları ise Seçil Mumcuoğlu, Yüksel Durak, Mustafa Pak, Ahmet Erimhan, Prof. Dr. Mustafa Er ve Harun Kayacı'ydı.

BTP'nin projeleri seçimde belirleyici

Sempozyum konuşmacılarından BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi, 24 Haziran erken seçimlerini değerlendirdi.

"Diğer partiler Haydar Baş Hocamıza ait projeleri bu seçimde de kendilerine aitmiş gibi vatandaşa anlatacaklar" diyen Kepekçi, "Neden O'nun projelerini kullanacaklar? Çünkü onlar da biliyor ki çözümün adresi Haydar Baş Hocadır. İsteseler de istemeseler de buna şahitlik etmek zorundalar. Peki, seçimde ne konuşacaklar? Milli ve yerli parayı konuşacaklar ve çözüm yerli ve milli parada diyecekler. Ev hanımlarına maaşı konuşacaklar. Ey vatandaşım biz size vatandaşlık maaşı vereceğiz diyecekler. Birlik ve beraberliği konuşacaklar. Sınırlı ihtiyaçların sınırsız kaynaklarla karşılanması demek olan Milli Ekonomi Modeli'ni konuşacaklar. Milli Ekonomi Modeli'nin uygulaması olan sosyal devlet-milli devleti konuşacaklar" ifadelerini kullandı.

‘Projelerin patentleri Haydar Baş'ta’

BTP olarak Milli Ekonomi Modeli ile ortaya koydukları projelerin çalınmasına alışık olduklarını ifade eden Doç. Dr. Kepekçi projelerin tamamının marka tescilini yaptırdıklarını söyledi. BTP Genel Başkan Yardımcısı Kepekçi şunları söyledi: "Gerek bunları konuşacak olan siyasiler, gerekse vatandaşımız bilsin ki, biz bunları bildiğimiz için Türk Patent ve Marka Kurumu Marka Tescil Belgesi olarak bu projelerimizin hepsini tescilli hale getirdik. Türk Patent Kurumu diyor ki; 'İş bu marka 14 Şubat 2017 tarihinden itibaren 10 yıl süreyle 02.10.2017 tarihinde tescil edilmiştir' Peki ne tescil edilmiş? Okuyorum; Ev hanımı maaşı, vatandaşlık maaşı, milli para, uluslararası bağımsız ekonomi modeli birliği, Prof. Dr. Haydar Baş. Marka modeli: Haydar Baş. Türkiye Cumhuriyeti emtiası 3841 ilişiktedir. Prof. Dr. Habib Asan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı"

 

İşte Sosyal devlet - milli devletin marka tescili

Konuşmasında bir patent daha gösteren Kepekçi, "Bu patent Milli Ekonomi Modeli’nin uygulaması, yani sosyal devlet-milli devletin patentidir. Bakın burada ne yazıyor; 'Türkiye Cumhuriyeti Türk Patent ve Marka Kurumu Marka Tescil Belgesi. Marka No: 201713027. Hizmet: Yeni dünya düzeni mimarı. Haydarizm. Sosyal Devlet-Milli Devlet. Sınırsız kaynaklardan karşılanan sınırlı ihtiyaçlar. Prof. Dr. Haydar Baş. Marka sahibi: Haydar Baş-Türkiye Cumhuriyeti. İş bu marka 14 Şubat 2017 tarihinden itibaren 10 yıl süreyle 03.10.2017 tarihinde tescil edilmiştir. Prof. Dr. Habib Asan Türk Patent ve Marka Kurumu Başkanı" dedi.

‘Su akacak ve yolunu bulacak’

BTP Genel Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi konuşmasında Milli Ekonomi Modeli'nin uygulanması konusunda son derece kritik bir noktaya da dikkat çekti. Kepekçi, "Şimdi; elbette ki Haydar Baş Hocanın modeli uygulanacak, ama modeli uygulamanın iki yolu var. Bir, BRICS ülkelerinin (Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika) yaptığı gibi gelirsiniz Haydar Hocadan müsaade istersiniz. Davet edersiniz Meclisinizde konuşturursunuz. Bakın Rusya Parlamentosu Duma'da bugüne kadar (yabancı olarak) bir Çin Devlet Başkanı konuştu, bir de BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş konuştu. Bu bir bilimdir. Bu bir buluştur. Bunu ancak sahibi uygular. Ben hekimim. Benim işim baş-boyun cerrahlığı. Şimdi sen kronik bademciğin var ve çözümün ameliyat olduğunu duydun. Fakat bunu yetkin olmadan, operasyonu nasıl yapacağını bilmeden sen yapmaya kalkarsan katil olursun. Bunu yapacak olan yetkilidir, işi bilendir. Bıçak doktorun elinde şifa dağıtır ama aynı bıçak katilin elinde can alır. O yüzden biz diyoruz ki; 'Ey aziz milletim çözüm Milli Ekonomi Modeli'nde, çözüm milli parada, çözüm vatandaşlık maaşında ama bilin ki bu bir varlık yokluk meselesidir, bu bir samimiyet testidir. Gelin zaman kaybetmeyelim. Giden vakit bir daha geri gelmez. Şunu da çok iyi bilin; su akacak ve yolunu bulacak. Bunun önüne kimsenin geçmesi mümkün değildir. Bilin ki Prof. Dr. Haydar Baş Hoca bu memlekete baş olacak ama gelin bunu geciktirmeyelim" dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2507 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Galatasaraylı Taraftarlardan Örnek Davranış
Kilis’te Galatasaraylı Taraftarlardan Örnek Davranış
Kilis'te Çanakkale Zaferi Kutlamaları
Kilis'te Çanakkale Zaferi Kutlamaları