Düzce Belediyesinden Mehteranlı Destek!
Reklam

Düzce Belediyesinden Mehteranlı Destek!

Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiklere ve Kilis’e destek olmak için gelen Düzce Belediyesi, Mehteran Takımı ile Kilis Cumhuriyet Meydanında bir gösteri sundu.

24 Şubat 2018 - 13:57

Zeytin Dalı Harekatının başlamasından bu yana Mehmetçiğe destek olmak isteyenlerin adeta ilk adresi olan Kilis, bugün Düzce Belediyesi ve halkını ağırladı. Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay ve beraberindekiler, Kilis Cumhuriyet Meydanı gelerek Mehmetçiğe desteklerini sundular.

Mehteran Takımı ilgiyle izlendi  

Mehteran Takımı ile Kilis’e gelen Düzce Belediyesi, Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiklere Mehteran Takımının söylediği ordu marşları ile desteklerini sunarken, Cumhuriyet Meydanındaki gösteri vatandaşlar tarafından ilgi ve beğeni ile takip edildi. Düzce Belediyesi Mehteran Takımının gösterisi esnasında, vatandaşların cep telefonları ile canlı yayın yaptıkları ve bol bol fotoğraf çektikleri dikkatlerden kaçmadı.

Mehteran Takımının gösterisi esnasında Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara ve beraberindeki heyet ile birlikte Cumhuriyet Meydanına gelen Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, burada basın mensuplarına açıklamada bulundu.    

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1133 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret