Reklam
  • Reklam
EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZHAN GÖREVE BAŞLADI

EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZHAN GÖREVE BAŞLADI

28 Aralık 2007 - 10:31 - Güncelleme: 08 Mayıs 2013 - 12:28

E.M. S. Nuri ÖzkanKilis Emniyet Müdürü Süleyman Nuri Özhan görevine başladı.

İzmir Bölgesi Başmüfettişi iken İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Kilis Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Süleyman Nuri Özhan, dün gelerek yeni görevine başladı.

Emniyet müdür yardımcıları, şube müdür ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Özhan, “Kilislilere hizmet için görevlendirildik. Onlarla birlikte çalışacağız” dedi.


BASIN ÖNEMLİ GÖREV YAPIYOR

Daha sonra makamına geçerek basın mensuplarıyla da sohbet eden Emniyet Müdürü Süleyman Nuri Özhan, yasalar çerçevesinde vatandaş memnuniyetine önem vereceğiz” dedi.

Basının da önemli görev yaptığını kaydeden Özhan, şöyle devam etti:

“Ben Kilis’in yabancısı değilim. Daha önce burada müdür yardımcısı olarak görev yapmıştım. O zaman Kilis’ten üzülerek ayrıldım. Kilis’e yeniden atandığımı öğrenince de sevinerek geldim.”

Görev yaparken, “ben değil, biz” düşüncesiyle çalışacaklarını dile getiren Emniyet Müdürü Özhan, “Vatandaşın destek vermediği hiçbir kurum başarılı olamaz. Vatandaşın sevgi, saygı ve güvenini kazanıp, haklının, iyinin yanında olup, haksızların karşısında olacağız. Vatandaşın memnuniyeti bizim için önemli” diye konuştu.

Kent Gazetesi

Bu haber 745 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atatürk Vatandır Sempozyumları Devam Ediyor
Atatürk Vatandır Sempozyumları Devam Ediyor
Kilis'te Su Sıkıntısı
Kilis'te Su Sıkıntısı