Reklam
  • Reklam
En Güncel Bebek Giydirme Oyunları

En Güncel Bebek Giydirme Oyunları

Giydirme oyunları ile eğlenceli ve keyifli dakikalar geçirmek için hazır mısınız?

11 Eylül 2013 - 16:27

Cevabınız evet ama giydirme oyunları hakkında çok da fazla bir bilginiz yoksa biz size yardımcı olalım. Giydirme oyunları kimi zaman düğüne gidecek olan bir kızımızı kimi zamanda partiye gidecek olan delikanlımızı giydirmemiz gereken oyunlar olarak karşımızda yer alırlar. Giydirme oyunlarında tek bir amacımız vardır o da karşımızda yer alan karakterimizi en iyi şekilde giydirmektir. Çoğu zaman bir puanlama sistemine dayalı olmadan karşımıza çıkan bu oyunlar bazen de elde ettiğimiz puanlara bağlı olarak seçeneklerin açıldığı bir yapı ile karşımıza çıkarlar.

kuaför oyunu

En az giydirme oyunları kadar bizlere eğlenceli dakikalar geçirebileceğimiz yapımlar sunan bir diğer oyun grubu ise kuaför oyunlarıdır. Kuaför oyunlarında amaç genel olarak giydirme oyunlarına benzer bir yapıya sahiptir ancak giydirme oyunlarından biraz daha farklı olarak bu oyunlarda amacımız gelen müşterimizin saçını ve makyajını en iyi şekilde yapmak ve onu memnun etmek olacaktır.

Giydirme oyunlarından ve kuaför oyunlarından daha farklı bir yapıda karşımıza çıkan ve bizleri bir hayli eğlendirecek olan bir diğer oyun grubu ise pasta oyunlarıdır. Pasta oyunları ile dahil olacağımız sistemde amacımız bazen verilen malzemeler ile en iyi pastayı oluşturmak olabilirken bazen de işlettiğimiz bir kafede yer alan müşterilere en iyi şekilde hizmet etmek için farklı pastalar yapmak olabilir.

Bu haber 2461 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Atatürk Vatandır Sempozyumları Devam Ediyor
Atatürk Vatandır Sempozyumları Devam Ediyor
Kilis'te Su Sıkıntısı
Kilis'te Su Sıkıntısı