Gazeteciler Yemekte Buluştu
Reklam

Gazeteciler Yemekte Buluştu

Kilis’te görev yapan yerel ve ulusal gazetelerin temsilcileri Kilis Vizyon Havadis gazetesinin ev sahipliğinde verilen akşam yemeğinde bir araya geldi.

29 Mart 2017 - 16:44 - Güncelleme: 31 Mart 2017 - 09:38

Kilis Vizyon Havadis Gazetesinin Doğanhan Restoranda vermiş olduğu yemeğe, Kilis TV79 ve Serhat Kilis Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Alpdağ, Kilis TV79 Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Alıcı, Serhat Kilis gazetesi ve TV79 Muhabiri İbrahim Özcan,  İhlas Haber Ajansı temsilcisi Mehmet Ali Dağ, Doğan haber Ajansı Temsilcisi Reşit Çelebioğlu, Kilisin Sesi Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reyhanlı, Hududeli Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Nezir Çağlar, Kilis Kent Gazetesi Muhabiri İbrahim Güneş, Kilis Postası Yöneticisi Selim Baytürkmen, TRT Haber temsilcisi Mahmut Özbalcı, Gazeteci Haşim Özyurt ile Kilis Vizyon Havadis Gazetesinden Necmettin Şekeroğlu, Ahmet Ekinci ve Hamza Özkaya katıldılar.

Düzenlenen yemekli toplantıda, Kilisli gazeteciler sorunlarını ve sıkıntılarını masaya yatırarak, nasıl bir yol haritası izleyecekleri noktasında fikir alış-verişinde bulundular. Ev sahipliğini Kilis Vizyon Havadis gazetesinin yaptığı yemekli toplantı da bir konuşma yapan Kilis Vizyon Havadis Gazetesi Başyazarı Necmettin Şekeroğlu şunları söyledi: “ Değerli basın mensubu arkadaşlarım ve meslektaşlarım, bu dostluk kardeşlik ve muhabbet yemeğine hepiniz hoş geldiniz. Kilis gibi küçük bir yerde bir avuç basın mensubuyuz. Her zaman birlik ve beraberlik içerisinde olmamız birbirimize destek vermemiz aleyhimize veya birbirimizin arkasından aleyhte olabilecek şeylere prim vermemiz gerektiğini düşünüyorum.  Her zaman kardeşlik ve mesleki dostluk anlamında birlik beraberliğimizi sürdürmemiz hepimizin menfaati icabı olacaktır. Ben yemeğimize geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2330 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Afrin'den Yaşama Köprü...
Afrin'den Yaşama Köprü...
Kilis'te DEAŞ Terör Örgütü Üyesi Yakalandı
Kilis'te DEAŞ Terör Örgütü Üyesi Yakalandı