Gizli Kameralar Hakkında Herşey
Reklam

Gizli Kameralar Hakkında Herşey

Gizli kameralar özellik olarak da çağ atlamış duruma gelmiştir. Gerek günlerce gerek aylarca kayıt yapabilmektedir. Bunların dışında gizli kameralar gazetecilik sektörünün vazgeçilmezi olmuştur.

26 Ağustos 2016 - 17:20 - Güncelleme: 31 Ağustos 2016 - 18:59

GİZLİ KAMERA HAKKINDA HERŞEY ve GİZLİ KAMERA ÇEŞİTLERİ

   Gizli kameralar günümüzde teknolojik olarak çok gelişmiş bir boyuta gelmiştir. Görünümleri olsun boyutları olsun ve özellikleri bakımından her amaçla kullanılmaya başlanmıştır. Günümüzde güven bir hayli azaldığından artık önlemler almak için tercihlerin başında gelmektedir. Bu sayede bu gizli kameralar diğer adıyla casus kameralar kullanılmaktadır. Gizli kameralar kolayca saklandığından aksesuar olarak bile kullanıma sunulmuştur. Çocuklarını bakıcılara emanet eden anneler olsun, bir dava sonucu suçsuzluğunu ispatlamak isteyen davalılar olsun bu tür casus kamera kullanımları için oldukça zihnen rahatlama yaşamışlardır. Hatta evde aksesuar olarak bile kullanılan gizli kameralar çocuklarını bakıcıya bırak anneler tarafından çok tercih edilmektedir. Casus kameraların kayıt yapmalarının yanı sıra internet ortamından anlık izleme özellikleri vardır.

    Gizli kamera çeşitleri günümüzde farklı bir boyut kazanmıştır. Kıyafet aksesuarları olarak olsun ev aksesuarları olarak olsun birçok çeşidi bulunmaktadır. Gizli kameralar özellik olarak da çağ atlamış duruma gelmiştir. Gerek günlerce gerek aylarca kayıt yapabilmektedir. Bunların dışında gizli kameralar gazetecilik sektörünün vazgeçilmezi olmuştur. Ülkemizde dolandırıcılık bir hayli artması ve bunun gün yüzüne çıkmasında gazetecilerimizin ve basının rolü büyüktür. Bunu da gizli kameralar sayesinde yapmıştır. İspatlamak için kullanılan bu kamera çeşitlerini temin etmek çok kolaydır. Hemen hemen gizli kamera çeşitlerini her yerde bulabilirsiniz. Gizli kameraları bir suçu kanıtlamak için kullanılması yargının da davanın netlik kazanmasını sağlamıştır. Gizli kamera çeşitlerini her şekilde kullanırsınız dememizin amacı bu kameralar anahtarlık, saat, gözlük, tablo vb. şeklinde bulunabilir.

     Gizli Kamera Nerelerde Kullanılır;

1-Bakıcı İzleme: Çocuğunuz olsun yaşlı akrabanız olsun bakıcıya emanet ettiğinizde onlara nasıl davrandığını olumsuz bir durumda bunun ispatı olarak kullanılabilir.

2-İşyeri Güvenliği: İşyerinize gelen müşterilerin hangi niyette olduğunu bilemezsiniz. Var sayalım müşteri hırsız çıktı ve bunun ispatını bu gizli kameralar sayesinde yapabilirsiniz.

3-Gölge Müşteri: Birçok firmada personelin nasıl çalıştığını müşterilerle nasıl muhatap olduğunu ve sorunlu bir müşteriyi nasıl karşıladığını takip etmesi zordur. Bu yüzden gölge müşteri ”sahte müşteri” olarak mağazaya fuara veya firmaya girer üzerindeki gizli kamera sayesinde personel hakkında merak edilen bu tür sorulara cevap bulabilir.

Kaynak https://www.gizlikamerasepeti.com

 

 

Bu haber 7382 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Elbeyli’de Çocuklara Önemli Eğitim
Elbeyli’de Çocuklara Önemli Eğitim
Akkurt, Okul Müdürleri ile Toplandı
Akkurt, Okul Müdürleri ile Toplandı