Grup Gün Doğarken’den Nostalji Rüzgarı

Grup Gün Doğarken'den Nostalji Rüzgarı

Ankamall müzik söyleşileri kapsamında her hafta bir ünlüyü konuk eden Aysun-Ali Kocatepe çifti, Şeşen kardeşleri ağırladığı muhteşem gösteri ile veda etti.

14 Aralık 2017 - 12:28 - Güncelleme: 14 Aralık 2017 - 13:39

Dillerden düşmeyen şarkılara imza atmış, Türkiye’nin en önemli müzik adamları arasında gösterilen Ali Kocatepe ve Aysun Kocatepe çifti, Burhan ve Gökhan Şeşen ile uzun zaman hafızalardan silinmeyecek bir gösteri gerçekleştirdi.  Önümüzdeki yıl müzik yaşamlarının 35. yılını kutlayacaklarını söyleyen Şeşen kardeşler, anılarını ve şarkılarının hikayelerini anlattıkları söyleşide unutulmaz şarkılarını da izlemeye gelen konuklarla birlikte seslendirdiler.

Ali Kocatepe, dört haftadır ünlü konuklarıyla birlikte sergiledikleri öykülü müzikli söyleşinin son haftasında Gündoğarken ile birlikte olmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyerek şöyle konuştu:

“Bu toplantılar çok kıymetli; aynı zamanda da önemli bir fırsat… Sanatla insanları buluşturan, yakınlaştıran etkinlikler çok değerli. Burada olmamızı sağlayan, sizlerle bir araya getiren yönetime, ECE Türkiye’ye çok teşekkür ediyoruz. Çok büyük kitlelere de konserler veriyoruz ama burada daha yakın, samimi bir ortam oluşuyor.”

Son olarak Gündoğarken’in konuk olduğu ve 1 aydır devam eden müzikli öykülü gösteriler önceki haftalarda da sevilen sanatçılar Özgün ve Betül Demir’i ağırladı. Başkentlileri uzun bir müzik yolculuğuna çıkaran gösteriler büyük ilgi ve katılımla son buldu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1140 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Jandarmadan Çocuklara Armağan
Kilis’te Jandarmadan Çocuklara Armağan
Rektör Karacoşkun Kampüsleri İnceledi
Rektör Karacoşkun Kampüsleri İnceledi