Elbeyli'de Sağlık Merkezi Törenle Açıldı

Kilis’in Elbeyli ilçesinde iş adamı Hacı Mihti Kaplan tarafından yaptırılan entegre sağlık merkezi ve Kuran Kursu, düzenlenen törenle hizmete açıldı.


Elbeyli'de Sağlık Merkezi Törenle Açıldı

Hayırsever işadamı Hacı Mihti Kaplan tarafından yaptırılarak hizmete sunulan Mihti Kaplan Entegre Sağlık Merkezi ve 4-6 yaş arası Kuran Kursu’nun açılış töreni bugün yapıldı.

Törende konuşan Vali Soytürk, Hacı Mihti Kaplan ve Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve aynı zamanda Güneydoğu Halı İhracatçıları Birliği Başkanı Selahattin Kaplan'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, "Yapılan bu hizmetleri çok önemsiyoruz. Hayırseverlerimize ilimize katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz. Hayırseverlerimizin bu hizmetleri, hayır defterlerinin kapanmamasını sağlayacak ve ebediyete intikal etseler de hayır dualarını almaya devam edecekler" dedi.

Konuşmaların ardından Kaplan Ailesine Elbeyli’ye olan hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketleri verildi.

Vali Soytürk, Kuran Kursunun açılışından sonra Entegre Sağlık Merkezinin de açılışını yaptı. Sağlık tesisinde incelemelerde bulunan Vali Soytürk, yetkililerden sağlık merkezi hakkında bilgi aldı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)