İl Tarım’da Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

İl Tarım'da Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Kilis İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Nuri Kökçüoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kadın Kooperatif üyeleri ile kadın personelle bir araya geldi.

08 Mart 2021 - 15:21 - Güncelleme: 08 Mart 2021 - 15:25

İl Müdürü Kökçüoğlu, tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak “Gerek ailemizin gerekse toplumumuzun temel yapı taşı olan kadınlarımız, kamudan siyasete, eğitimden tarıma hayatın her alanında yer almış, attıkları her adımda büyük başarılara imza atmıştır. Geçmişten bugüne her türlü zorluğa göğüs geren kadınlarımız, aileleri ve vatanları için de büyük fedakârlıklar göstermiştir. Kimi zaman devletimizin kuruluşunda, kimi zaman vatanımızın kurtuluşunda ön saflarda yer alarak kahramanlık örneği sergilemişlerdir.

Türkiye'nin bereketli toprakları gelecek nesillerimiz gibi kadınlarımıza emanet. Kadınlarımız olmazsa toplumun olamayacağı bilinci ile eli bereketli, gönlü sevgi dolu fedakâr kadınlarımızın, sadece bir gün değil her gün hak ettikleri değeri görmesi temennisiyle '8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü yürekten kutluyor, selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Konuşmanın ardından Kooperatif üyesi kadınlar ve kadın personelle birlikte 8 Mart Dünya Kadınlar Günü pastası kesen İl Müdürü Kökçüoğlu, kadınlara canlı çiçek hediye etti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 784 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİLİS'İN ÇİÇEK BAYRAMI
KİLİS'İN ÇİÇEK BAYRAMI
Kilis’te Korona Virüs Hasta Sayısı
Kilis’te Korona Virüs Hasta Sayısı