Kent Orman Yetkilileri Basın Mensupları İle Buluştu
Reklam

Kent Orman Yetkilileri Basın Mensupları İle Buluştu

Kent Orman Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Pamukçuoğlu, firma ortaklarından Ali Rıza Polat ve Kent Orman Evleri Satış Müdürü Sabahattin Kuloğlu, Olea Otel’de basın mensupları ile bir araya geldi.

20 Şubat 2020 - 11:41 - Güncelleme: 21 Şubat 2020 - 10:44

Proje hakkında basın mensuplarına kısa bir brifing veren Ali Rıza Polat, Kilis’in yeni gelişen bölgesinde yer alan projelerinin 1. etabını tamamlamak üzere olduklarını dile getirerek, “Türkiye şartlarında böyle bir proje yapmak kolay değil. Kilis’in gönüllüsü gibi çalışıyoruz. Kent Orman Evleri projesinin 2 bloğunda kaba inşaatı tamamen bitirip, 3. bloğa başladık. Özellikle sosyal tesislerimizin bir an önce ortaya çıkması için, sosyal tesislerin temelini 10 gün sonra atıyoruz. Ayrıca örnek dairemiz de hazır. Evlerimiz yaklaşık olarak 390 bin ile 440 bin TL gibi bir fiyat aralığına sahip. Biz müşterilerimize ödemede kolaylık sağlamak amacıyla bir bankayla uygun şekilde anlaştık. Kilisliler 120 ay taksit ile ev sahibi olabilecekler. Kent Orman Evleri hakkında önümüzdeki günlerde önemli tanıtım faaliyetlerimiz olacak” dedi.  

Evler sözleşme tarihinde teslim edilecek.

Kent Orman Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Pamukçuoğlu, dairelerin sözleşme tarihinde kesinlikle teslim edileceğini vurgulayarak, “İlk etap için daire teslim tarihi 2021 Ağustos ayıdır. Ayrıca biz firma olarak hiçbir emlakçı ile çalışmıyoruz. Kendi satış ofisimiz var. Bilgi almak isteyen vatandaşlarımız, satış ofisimizden, internet sitemizden veya bizleri arayarak istedikleri bilgileri alabilirler” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1326 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlmin merkezi burada, yorulmayın!
İlmin merkezi burada, yorulmayın!
Savunmasız kalan her yer işgal edilir
Savunmasız kalan her yer işgal edilir