Kilis’e Türkiye’den Destek Yağıyor

Kilis'e Türkiye'den Destek Yağıyor

Hain terör örgütü saldırılarına karşı takdire şayan bir birlik içerisinde dik duruş gösteren Kilis’e bir destek de, Türkiye’nin bir diğer ucundan geldi.

26 Ocak 2018 - 22:51 - Güncelleme: 27 Ocak 2018 - 13:03

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın, sitemiz aracılığı ile gönderdiği mesajda, Alaplı İtfaiye Müdürlüğü olarak Kilis için her zaman göreve hazır olduklarını ifade etti.

Alaplı Belediyesi İtfaiye Müdürü Sinan Taşkın mesajında şunları dile getirdi: “Afrin operasyonuna en yakın bölge olan Kilis’te çalışan itfaiyeci meslektaşlarımızın ve Kilis İtfaiye Müdürümüz Niyazi Budak beyin yanındayız. Destekçisiyiz! Ne zaman destek isterseniz tüm ekibimizle desteğe gönüllü olarak sizlerle çalışmaya hazırız. Cenab-ı Allah ordumuz başta olmak üzere tüm meslektaşlarımıza, güvenlik güçlerimize, halkımıza, ulusumuza zeval vermesin inşallah.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3767 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mehmet Demir
    1 yıl önce
    Kilisli bir vatandaş olarak Zonguldak Alaplı İtfaiye Müdürümüz başta olmak üzere tüm personeline teşekkür ediyorum iyiki vardınız Allah sizden razı olsun, İnternetten biraz araştırma yaptın küçük bir ilçe olmasına rağmen bu kadar çalışkan genç bir Müdür vallahi helal siyasilerimiz bürokratlarımız heryere yardım elini uzatmaya çalışan bu genç kardeşimizi nasıl olurda bu zamana kadar keşfedemezler yolun açık olsun kardeşim bizler artık kilis olarakta arkandayız Allahın izni ile
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Neşet Efendi Konağı
Neşet Efendi Konağı
Kilis'te Yağış Miktarı
Kilis'te Yağış Miktarı