Kilis Özel Meltem "Okulum Temiz Belgesi"ni Aldı

Kilis Özel Meltem "Okulum Temiz Belgesi"ni Aldı

Kilis’te okullara “Okulum Temiz Belgesi” verilmeye devam ederken, özel okullara bu belge Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onayı ile veriliyor. İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt son olarak Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu’nun belgesini de Okul Müdürü Süleyman Kadir Olgaç’a teslim etti.

18 Şubat 2021 - 10:55 - Güncelleme: 18 Şubat 2021 - 15:04

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç’ı makamında kabul ederek “Okulum Temiz Belgesi”ni veren İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt, Okul Müdürü Olgaç’ı tebrik ederek, başarılar diledi. Okul Müdürü Olgaç, “Çocuklarımızın sağlığını önemsiyor bunun için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Kilis’in ilk açılan özel okulu olarak 25 senedir hemşehrilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kilis’te özel okullar içerisinde bu belgeyi ilk olarak almanın gururunu yaşıyoruz. Okulların bir an önce yüz yüze eğitime geçmesini temenni ederek, emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

En iyi ve en sağlıklı eğitimin adresi olduk  

Konu ile ilgili açıklamalarına devam eden Okul Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, korona virüs salgını süresince eğitimin aksamaması adına insan üstü bir gayret içerisinde olduklarını vurgulayarak, “Özel Meltem Okulu olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizi, bu dönemde gösterdik. Öğrencilerimizin ve ailelerinin sağlıkları bizim için her şeyden önemliydi. Kimseyi riske atmadan ancak eğitimi de geri plana düşürmeden yaptığımız planlama sayesinde; öğrencilerimizin yüz yüze ve online olarak eksiksiz bir eğitim almalarını sağladık. Bu kapsamda; hem okul yönetimine hem öğretmenlerimize hem de velilerimize gönülden teşekkür ederim.

Başarının anahtarı

Okullarda Mart ayında tekrar yüz yüze eğitime geçilmesi ile birlikte Özel Meltem Okulu, yetişmiş ve kabiliyetli kadrosu sayesinde öğrencilerimizin istedikleri başarıları elde etmelerinde büyük rol oynamaya devam edeceklerdir. Öğrencilerimizin başarı grafiğinin her geçen gün yükselmesi bizlere eğitimin ve öğrenmenin önünde hiçbir engel olmadığını bir kez daha gösterirken, bu başarıda emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1042 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
KİLİS'İN ÇİÇEK BAYRAMI
KİLİS'İN ÇİÇEK BAYRAMI
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı
Kilis'te Korona Virüs Hasta Sayısı