Kilis Sağlık Müdürlüğünde Görev Değişimi
Reklam

Kilis Sağlık Müdürlüğünde Görev Değişimi

Kilis İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Mehmet Metin Demir göreve başladı.

27 Kasım 2017 - 14:03 - Güncelleme: 27 Kasım 2017 - 16:57

Kilis İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Dr. Mehmet Metin Demir, Kilis’e gelerek göreve başladı. İl Sağlık Müdürlüğünde bugün yapılan törenle görevi devralan Dr. Demir, İl Sağlık Müdürlüğü personeli ile tanıştı.

Kilis İl Sağlık Müdürlüğü görevini devir eden Dr. Turgay HAPPANİ yaptığı açıklamada, bunun bir bayrak yarışı ve bu makamların da kendilerine emanet olduğunu ifade ederek, “Ben büyük bir huzur ve gönül rahatlığı ile görevimi yeni müdürümüze devrediyorum. Tecrübeli bir müdürümüz, kendisinin ilimizin sağlık hizmetlerinde çıtayı daha da yükseklere taşıyacağına inancım sonsuz, kendisine başarılar diliyorum rabbim yar ve yardımcısı olsun. Ben son 1 yılda sıkıntılı bir dönemde müdürlük yaptım bu süreçte istemeyerekte olsa kırdığım üzdüğüm çalışma arkadaşlarım varsa onlardan haklarını helal etmelerini istiyorum hepinizi Allaha emanet ediyorum” diye konuştu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Metin Demir, Dr. Turgay Happani’ye bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederken, “Kendisinin bilgi ve birikimden faydalanacağız. Kilis’te sağlık alanında ki çalışmaları daha verimli bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2465 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret