Kilis’te Yaralı Askerlere Yemek İkramı

Kilis'te Yaralı Askerlere Yemek İkramı

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Sabah Gazetesi köşe yazarı Yavuz Donat ile birlikte Kilis Devlet Hastanesinde yatan yaralı Türk askerleri ile Özgür Suriye Ordusu askerlerine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, Bayanlar Meslek Zenginleştirme Merkezi çalışanları tarafından hazırlanan yemekleri ikram etti.

31 Ocak 2018 - 16:58 - Güncelleme: 31 Ocak 2018 - 17:16

Kilis Belediye Başkanı Av. Hasan Kara, Kilis Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Ali Muhsin Güvelioğlu ile birlikte Kilis Devlet Hastanesinde yatan yaralı Türk askerleri ile Özgür Suriye Ordusu askerlerini ziyaret etti. Geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Kara, 'Şefkat Timi'nde yer alan kadınların hazırladığı ev yemeklerini ikram etti.

Belediye Başkanı Kara, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Zeytin Dalı Harekatı ile bölgenin teröristlerden temizlenmeye çalışıldığını ifade ederek, “Bu operasyon Suriyeli misafirlerimizin güvenlikle ülkelerini dönmek içindir. Bu noktada yaralılarımız geliyor. Gerek Türk Silahlı Kuvvetleri gerekse Özgür Suriye Ordusu askerlere burada her türlü ihtimam gösteriliyor. Hiçbir eksiklikleri yok, her türlü ihtiyaçları gideriliyor. Yemekler Kilisli bayanlar ile Şefkat timi tarafından hazırlanıyor. Kendi evlerinde yedikleri yemekleri aynısını askerlerinize bir ev sıcaklığını hissettirmek bir ana kucağını hissettirmek için bu yemekleri ikram ediyoruz. Askerlerimiz inşallah kısa sürede teröristleri bu bölgende temizlerler bizler de rahat uyuruz” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1632 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THK'nın 94. Yaşını Atatürk’ün Huzurunda Kutladılar
THK'nın 94. Yaşını Atatürk’ün Huzurunda Kutladılar
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Kilis’e Geldi
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Kilis’e Geldi