Kilisliler Meltem Hastanesinde buluştu
Reklam

Kilisliler Meltem Hastanesinde buluştu

Kilis ve Kilisli etkinliklerinde sık sık görüştüğümüz Meltem Hastanesinin Başhekimi olan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ve Dr. Ali Bestami Kepekçi kardeşimizi bir vesileyle ziyaret ederek tıpkı çocukluğumuzdaki olan samimiyeti sıcaklığı Abdullah Çürük ile birlikte yaşadık.

23 Ekim 2017 - 13:40 - Güncelleme: 24 Ekim 2017 - 13:20

35 yıldır İstanbul’da olmamın ve işlerimizden dolayı sosyal ilişkilerimizin olmadığı yılları Facebookun hayatımıza girmesinden dolayı kopuk olan ilişkilerimizi yeniden başlattık. Daha öncede Kilis ve Kilisli etkinliklerinde sık sık görüştüğümüz Meltem Hastanesinin Başhekimi olan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi ve Dr. Ali Bestami Kepekçi kardeşimizi bir vesileyle ziyaret ederek tıpkı çocukluğumuzdaki olan samimiyeti sıcaklığı Abdullah Çürük ile birlikte yaşadık.

Ahmet Hamdi Beyin en çok ifade ettiği İstanbul’daki Kilislilerin hastane ve hastalıkla bir ihtiyaçları olduğunda başhekimliğini yaptığı Meltem Hastanesinin Kilislilere hizmet ve her türlü kolaylığı sağlayacağını dile getirdi. İkram ettiği kahvemizi içerek sıcak ve samimi irtibatımızın bundan sonra sürmesi dileklerimizle huzurundan ayrıldık.

Ökkeş Başgüden

Kaynak: ÖKKEŞ BAŞGÜDEN
Bu haber 1450 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Teşrik Tekbirleri Bugün Başladı
Teşrik Tekbirleri Bugün Başladı
Aramızdan Ayrılanlar
Aramızdan Ayrılanlar