KİTAM Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Hazır

KİTAM Yeni Eğitim-Öğretim Dönemine Hazır

Kurulduğu günden bu yana 7 Aralık Üniversitesinin önemli araştırma merkezlerinden biri olan KİTAM, Kilis’in sanat ve zanaat noktasındaki ayrıcalıklarının ve öneminin bilincinde faaliyet göstererek çalışmalarına devam ediyor.

18 Eylül 2021 - 11:25

KİTAM’da, yetenekli akademik kadrosuyla ebrudan minyatüre, tezhipten hat sanatına kadar verilen kurslarla faaliyetler sürüyor.

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala 7 Aralık Üniversitesinin her alanındaki gelişmelerine öncülük eden Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, akademik ve idari ekibiyle birlikte KİTAM’da incelemelerde bulundu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Rektör Karacoşkun’a Rektör Yardımcıları Prof. Dr. M. Ruhat Yaşar, Prof. Dr. Mehmet Ali Yıldırım, Prof. Dr. Halil Aldemir; Lisans Üstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erdinç Gülcü, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. M. Fatih Kanter, Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Yakup Doğan, Rektör Danışmanı Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Altuncu eşlik ettiler.

Rektör Karacoşkun, verimli çalışmaları dolayısıyla KİTAM Müdürü Doç. Dr. Fatih Bektaş’a teşekkürlerini iletti.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 582 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Sergen Yalçın : Ülke puanı için de kazanmak istiyoruz.
Sergen Yalçın : Ülke puanı için de kazanmak istiyoruz.
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde ilk galibiyet peşinde.
Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde ilk galibiyet peşinde.