KİTSO’nun Eğitime Desteği Devam Ediyor

KİTSO'nun Eğitime Desteği Devam Ediyor

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi bu yıl da, ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık ayakkabı dağıtımı yapacak.

10 Kasım 2017 - 12:16 - Güncelleme: 10 Kasım 2017 - 14:51

Kilis Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Erdal Öndeş, konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yatırımın zarar etmediği bir tek yer vardır; o da Eğitim. Bu nedenle geleceğimizin en büyük teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımıza yapabileceğimiz en güzel yatırım eğitimdir. Bu düşünceden hareketle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin destekleri ile Kilis Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilk ve ortaokullarda okuyan ihtiyaç sahibi öğrencilerimizi desteklemek amacıyla bu yıl kışlık ayakkabı yardımı yapıyoruz.

Dağıtım için tören yok

Bu konuda kaynak sağlanması ve kışlık ayakkabıların temin edilmesi hususunda çalışmalarımızı tamamlandık. İlk ve ortaokullarda okuyan öğrencilere dağıtılmak üzere 1130 adet kışlık ayakkabının okullara teslim edilmeye başlanmıştır. İhtiyaç öğrencilerin tespiti ve kışlık ayakkabıların dağıtımının okul idarelerince yapılacak olup ve bunun için ayrıca tören düzenlenmeyecektir” dedi. 

Destek Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden!

Dağıtılan kışlık ayakkabı ile ilgili kaynağın bu yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden temin edildiğini ifade eden Öndeş, “KİTSO’ nun göz bebeğimiz olarak gördüğü sevgili çocuklarımıza ve eğitime verdiği desteklerin bundan böyle de artarak devam edecektir.Bu yardımın yapılmasına maddi kaynak sağlayan, destek veren ve dağıtımında emeği geçen kurum ve kuruluşlara ve onların yönetici ve çalışanlarına teşekkürü bir borç bilir, şükranlarımızı sunarız” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1286 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
THK'nın 94. Yaşını Atatürk’ün Huzurunda Kutladılar
THK'nın 94. Yaşını Atatürk’ün Huzurunda Kutladılar
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Kilis’e Geldi
Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Kilis’e Geldi