KİZO Çiftçiler Gününü Tarlada Kutladı
Reklam

KİZO Çiftçiler Gününü Tarlada Kutladı

" Bir Gün Değil Her Zaman Çiftçilerimizin Yanındayız" sloganıyla çalışmalarına devam eden Kilis Ziraat Odası, 14 Mayıs Çiftçiler Gününde çiftçileri çalıştıkları tarlada, bahçede, ahırda, köyde ziyaret ederek onlara unutulmadıklarını gösterdi.

16 Mayıs 2020 - 10:59 - Güncelleme: 16 Mayıs 2020 - 11:38

Kilis Ziraat Odası (KİZO) Başkan Vekili ve Genel Sekreteri M. Ümit Deli, "14 Mayıs Çiftçiler Günü" münasebetiyle toprakla mücadele edip hem ülke ekonomisine ve hemde evine bir parça ekmek götürme çabasında güneşin altında nasırlı elleriyle üretim yapan çiftçileri unutmayarak hatırlanmalarına vesile oldu.

KİZO Başkan Vekili ve Genel Sekreteri Deli, 14 Mayıs Çiftçiler Günü'nde bile üretime devam eden çiftçileri tarlasında, bahçesinde, ahırında, ağılında ziyaret ederek "14 Mayıs Çiftçiler Gün"lerini kutlayarak çeşitli hediyeler verip çalışmalarında kolaylıklar ve başarılar temennisinde bulundu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Kilis Ziraat Odası (KİZO) Başkan Vekili ve Genel Sekreteri M. Ümit Deli

"Bir gün değil her zaman ve her koşulda Çiftçilerimizin yanında ve hizmetindeyiz. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü münasebetiyle; çiftçilerimizi tarlasında, bahçesinde, ahırında, ağılında ziyaret edip, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Gününü kutladık. Bizim için eli nasırlı çiftçimize hizmet ibadettir" diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1268 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
BTP Kilis İl Teşkilatı Tele Konferans ile Bayramlaştı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı
Dr. Ahmet Hamdi Kepekçi'nin Bayram Mesajı