Moda Line Markasından Moda Dünyasına Ambargo Uygulaması!
Reklam

Moda Line Markasından Moda Dünyasına Ambargo Uygulaması!

Farklı pantolonlar, abiyeler, çamaşırlar, vatkalı gömlekler derken; her 10 yılda bir giyim yaşantısı değişen bir insan topluluğu haline geldik.

06 Kasım 2015 - 12:50 - Güncelleme: 06 Kasım 2015 - 12:51

1950'li yıllardan bu yana her geçen 10 yıl kendince farklı modalar ve ürünler oluşturulmuştur. Farklı pantolonlar, abiyeler, çamaşırlar, vatkalı gömlekler derken; her 10 yılda bir giyim yaşantısı değişen bir insan topluluğu haline geldik. Bunun oluşmasının altında insanların beklentilerinin ve yaşayışlarının değişmesinin direkt olarak etkisi bulunmaktadır. Tabi bu farklılıklara, akış değişikliklerine bir anda adapte olabilmek ve bu farklıkların içerisine kendimizi dâhil edebilmek insanlık adına kolay bir eylem olmadığı gibi, küçümsenecek bir ihtiyaç da değildir. Değişen ve dönüşen dünyanın bir sonucu olarak, bu moda dünyasının da teknolojikleştiğini ve ulaşımının inanılmaz derecede kolaylaştığını görmekteyiz. Önceden tek tek gezilip, dolaşıldıktan sonra alınacak şeylere karar verilirken; şimdilerde ise istediğiniz ürünü dakikasında bulup alabiliyoruz. Bu canlı ve farklı giyim sektörü içerisinde her insanın kendine ait bir moda beğenisinin ya da ürün kullanımının olduğunu ve aslında bunu değiştirmenin ne kadar zor olabileceğini hepimiz biliyoruz. Ancak yine de bir türlü karar vermeyen, cebine ya da beğenisine uygun şekilde ürünlere karşılaşamayan ya da bu ürünleri ulaşamayan insanları düşünecek birilerinin olma zamanının geldiğini düşünüyoruz. Bu yüzden sizlere güvenebileceğiniz bir moda adresinden bahsetmek istiyoruz. Artık kararsız olmaya, aradığını bulamadığı için üzülmeye ve tek bir noktaya ya da markaya bağımlı olmanıza gerek kalmadı. İmdadınıza Moda Line kalitesi yetişiyor. Birbirinden şık elbise modelleri, abiye elbiseler, trikolar, kazaklar ve çok daha fazlası için Moda Line markasından yararlanabilir ve sevdiklerinize alacağınız hediyeler ile onları mutlu edebilirsiniz.

Konyalı olan Cuma Ali Çölkesen 'in kuruluşunda ve açılışında etkili olduğu önemli bir giyim markası olan Moda Line, ilk mağazasını 1996 yılında Antalya Güllük Caddesi bölgesinde açmıştır. Moda Line'ın şu anda Antalya ilinde tam 8 mağazası bulunuyor. Bu mağazalar; Mark Antalya AVM, Özdilek Park AVM, Erasta AVM, Güllük Şube abiye, Güllük Şube Business, Güllük Şube Spor, Akdeniz Üniversitesi Şubesi, Işıklar Şube gibi noktalarda sizleri kaliteli ve hesaplı alışveriş için bekliyor. Bu noktaların her birinde Moda Line kalitesini ve ayrıcalıklarını yaşayabilirsiniz. Bu 8 önemli mağazanın yanı sıra, 9.mağaza her noktaya ulaşabilmek adına E-Ticaret yöntemi sayesinde internet üzerinden açıldı. Moda Line bu sayede dünyanın ve ülkemizin her yerindeki insanlara kolayca ulaşmayı ve kapıda ödeme hizmeti vermeyi planlıyor. http://www.modalinestore.com/ adresiyle hizmet veren bu 9. mağaza 30.000'e yakın farklı ürün çeşidiyle müşterilerine hizmet vermeye tüm hızıyla devam ediyor. Oturduğunuz yerden, bu internet mağazası sayesinde Moda Line'nın renkli ve çeşitli dünyasına dâhil olma fırsatını sizde yakalamak istiyorsanız; Moda Line mağazalarını ya da internet sitesini ziyaret edin.

Bu haber 12886 defa okunmuştur.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Jandarmadan PKK Operasyonu
Kilis’te Jandarmadan PKK Operasyonu
Elbeyli'de Hayati Eğitim
Elbeyli'de Hayati Eğitim