Musabeyli’de Muhtaç Aileler İçin Ev Yapılıyor

Musabeyli'de Muhtaç Aileler İçin Ev Yapılıyor

Kilis’in Musabeyli ilçesinde muhtaç aileler için yapılan evlerin inşaatında inceleme yapan Kaymakam Ertuğrul Avcı, evlerin bir an önce bitirilip ailelere teslim edileceğini belirtti.

16 Mart 2018 - 17:32 - Güncelleme: 17 Mart 2018 - 09:38

Musabeyli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığınca, Delifakıkaradut, Tahtalıkaradut ve Bozkaya Köylerindeki yardıma muhtaç aileler için yapılan ve yapımı devam eden evlerin son durumu, İlçe Kaymakamı Ertuğrul Avcı tarafından yerinde incelendi.

Önceliğimiz insanımızdır

Yapımı devam eden evlerin inşaatlarında incelemelerde bulunan Musabeyli Kaymakamı Ertuğrul Avcı, ilçede yapımı devam eden evleri bir an önce bitirip ailelere teslim edeceklerini vurgulayarak, “Biz ihtiyaç sahibi ailelerimizi tespit edip, bu ailelerimize gerekli yardımları yapmaya devam edeceğiz. Kaymakamlık olarak önceliğimiz, insanların layıkıyla yaşayabilecekleri konutlarda barınmalarını sağlamak. Özellikle fakru zaruret içerisinde olan vatandaşlarımıza devletin bu imkân olanaklarını seferber ederek elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Bundan dolayı da mutluyuz" dedi.

Ev sahibi olmanın mutluluğunu yaşayan vatandaşlar ise duygularını şu sözlerle ifade ettiler: “Musabeyli Kaymakamımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizimle ilgilendi ve ev sahibi olmamızı sağladı. Allah devletimizden ve Kaymakamımız Ertuğrul AVCI’dan razı olsun.’’

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 3901 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?
Allah nimetlerini elimizden alsa ne yapabiliriz?
Hacılar Köyünde Karantina Uzatıldı
Hacılar Köyünde Karantina Uzatıldı