Nalçacıoğlu: “Ben Kilis’i, Kilis Beni Seviyor!”
Reklam

Nalçacıoğlu: “Ben Kilis’i, Kilis Beni Seviyor!”

İyi Parti Kilis Belediye Başkan Adayı olan Ahmet Nalçacıoğlu, basın mensupları ile bir araya geldiği programda önemli açıklamalarda bulundu.

12 Ocak 2019 - 12:56

Siyasette uzun soluklu olmayacağının altını çizen Ahmet Nalçacıoğlu, “Bu benim ilk ve son seçimimdir. Kilis’i çok sevdiğimi ve Kilis’in beni de çok sevdiğini biliyorum. Çocukluğumdan beri hayata direnen bir insanım, biz bu seçimi kazanacağız. Benim hiç bir beklentim yok!

Hayatım boyunca Kilis Halkına hizmeti borç bilip, her platformda halkın yanında yer almaya çalıştım. Bu sebepten siyaseti sadece halka hizmetkar olabilmenin en güzel aracı olması hasebi ile seçtim” dedi.

Kendi dönemlerinde belediyenin şeffaf olacağının altını çizen Nalçacıoğlu, “Belediye hesaplarından kime ne para ödenmiş herkes görecek! Cumhuriyet Meydanına bir tablo olacak orada her şey yazılacak. Herkese iş vereceğiz. İnşaat sektörünü canlandıracağız, üzüm, zeytin için fabrikalar kurulacak. Vatandaşlarımızın 750-1000-1250 TL taksitle ev sahibi olabilecekleri proje hazırladık. Sınır ticaretini canlandıracağız. Koli yardımlarını kaldıracağız.  İhtiyaç sahibi insanınıza esnaftan alışveriş edebileceği kartlar vereceğiz. Su fiyatlarında % 50 indirim yapacağız. Cumhuriyet Meydanı ve Arasa Çarşısını trafiğe kapatıp alışveriş merkezi haline getireceğiz

Şuna inanmanızı istiyorum her şey hayal kurmaya bağlı! Allah’ın izniyle seçimi kazanıp Kilis’i iyi ve güzel günlere kavuşturacağız” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2172 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam Şener Köyleri Ziyaret Etti
Kaymakam Şener Köyleri Ziyaret Etti
YEDAM Yetkilileri Rektör Karacoşkun'u Bilgilendirdi
YEDAM Yetkilileri Rektör Karacoşkun'u Bilgilendirdi