Olgaç: “Tatil Öğrencilerimiz İçin Fırsat”
Reklam

Olgaç: “Tatil Öğrencilerimiz İçin Fırsat”

Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, 1-A sınıfının kutlama programında yarıyıl tatilinin nasıl değerlendirilmesi gerektiğini anlattı.

18 Ocak 2017 - 11:37 - Güncelleme: 18 Ocak 2017 - 12:50

Öğretmenleri Kenan Kamer ile birlikte başarılı bir ilk yarıyıl geçiren Kilis Özel Meltem İlk Öğretim Okulu 1-A sınıfı öğrencileri Başarı Belgelerini, anne ve babalarının da katıldığı tören ile aldılar. 1-A sınıfı öğrenci ve velilerini bu önemli günde yalnız bırakmayan Kilis Özel Meltem İlk ve Ortaokulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, yarıyıl tatilinin çocukların başarısını gözden geçirmek ve iyi bir durum değerlendirmesi yapmak adına bir fırsat olduğuna vurgu yaparak, “Bu dönemde alınan sonuç ne olursa olsun gevşeklik ve yılgınlık göstermemek gerekir. Çocuklarımızın ders başarısını gözden geçirmek için bu yarıyıl tatili çok önemlidir.

Farklı aktiviteler başarıyı arttırır

Çocuklarımız tatilde elbette dinlenmeyi ve eğlenmeyi hak ediyorlar. Ama tatilin sadece dinlenip eğlenerek geçirilmesi de hatadır. Çocuğumuz güzel vakit geçirirken, öğrenmesine ve gelişimine katkı sağlayacak eğlenceli ve zevk alacağı faaliyetlere onu yönlendirmek velilerimizin üzerindeki önemli bir görevdir” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1900 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF Heyeti Kilis’teki Temaslarını Sürdürdü
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret
GGF'den Kilis Protokol Üyelerine Ziyaret