Özdemir’den, Çağlar’a Ziyaret
Reklam

Özdemir'den, Çağlar'a Ziyaret

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkan Yardımcısı, Anadolu Gazeteciler Federasyonu (AGF) Genel Başkanı ve Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir, Kilis Basın Cemiyeti (KBC) Başkanı Nezir Çağlar’ı ziyaret etti.

31 Temmuz 2019 - 11:51 - Güncelleme: 01 Ağustos 2019 - 09:53

KBC çalışmaları ile ilgili Nezir Çağlar’dan bilgi alan Sefa Özdemir, “Daha önceden pasif durumda olan Kilis ekibi, KBC’nin TGK bünyesine katılımı ile aktifleşerek, Konfederasyon olarak düzenlediğimiz toplantılara ve çalışmalara katılmaya başladı. Biz TGK olarak KBC’nin çalışmalarından ve faaliyetlerinden oldukça memnunuz. Bu suretle Kilis’e sık sık ziyaretlerde bulunup buradaki Başkanımız Nezir Çağlar’ı onure etmekteyiz” ifadeleri kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren KBC Başkanı Nezir Çağlar ise, “Her zaman yanımızda duran TGK Genel Başkanı Nuri Kolaylı ve Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir’e teşekkürü bir borç bilirim. Sayın Özdemir’i Kilis’te daha öncede müteahhit kereler ağırlayarak çalışmalarımız hakkında bilgi vermiştik. Bu ziyaretinden ötürü tekrar teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 683 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kaymakam Şener Köyleri Ziyaret Etti
Kaymakam Şener Köyleri Ziyaret Etti
YEDAM Yetkilileri Rektör Karacoşkun'u Bilgilendirdi
YEDAM Yetkilileri Rektör Karacoşkun'u Bilgilendirdi