Özel Meltem Öğretmen ve Öğrencilerinden Örnek Kardeşlik
Reklam

Özel Meltem Öğretmen ve Öğrencilerinden Örnek Kardeşlik

Kilis Özel Meltem Okulu, kardeş okul olarak belirledikleri Güvenli İlkokuluna kıyafet yardımında bulundular.

13 Kasım 2019 - 13:07 - Güncelleme: 15 Kasım 2019 - 10:47

Okul öğretmenleri Şeyma Bekan, Büşra Topalfakıoğlu ve Esmanur Kıraç, Meltem Okulu öğrencileri ile birlikte Güvenli İlkokulu’na giderek, hem kıyafetleri sahiplerine ulaştırdılar hem de Güvenli İlkokulu öğrencileri ile güzel bir gün geçirdiler.

Kilis Özel Meltem Okulu öğrencileri, kardeş okul öğrencilerine getirdikleri hediyeleri verip, onlarla aynı sofrada yemek yiyip, oyunlar oynayıp kaynaştılar. Güvenli İlkokulu öğrencileri aldıkları hediyelerle, Özel Meltem öğrencileri ise böylesine önemli bir projeye destek olmanın mutluluğunu hep birlikte yaşadılar.

Özel Meltem Okulu Müdürü Süleyman Kadir Olgaç, öğrencilere yardımlaşmanın değerini kavratabilmek adına böyle bir proje başlattıklarını dile getirerek, “Değerli velilerimizin de desteği ile Güvenli ilkokuluna kıyafet yardımında bulunduk. Minik kalplere dokunabilmek, çocukların sevincini paylaşlaşmak görülmeye değerdi. Bu projenin yürütülmesinde emeği geçen tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize canı gönülden teşekkür ediyoruz” diye konuştu.


(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 736 defa okunmuştur.
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Korona Virüs Can Kaybımız 501 Oldu
Korona Virüs Can Kaybımız 501 Oldu
Kilisliler Evde Kalınca…
Kilisliler Evde Kalınca…