Özkar: "BTP’ye Verdiğiniz Oy Boşa Gitmeyecek"

Özkar: "BTP'ye Verdiğiniz Oy Boşa Gitmeyecek"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde yaptığı açıklamada, BTP’ye verilecek oyların asla boşa gitmeyeceğini söyledi.

30 Mart 2019 - 13:26 - Güncelleme: 30 Mart 2019 - 13:55

 

BTP Başkan Adayı Özkar, ittifaklardan birine oy verilmezse sonuca etkisi olmayacağı yönünde oluşturulan algının çok yanlış olduğunu ifade ederek, “Ne yazık ki milletimiz bazı partilere mahkum ediliyor. Aynı partilere oy verdiğinizde hiçbir şeyi değiştirmemekle kalmayıp önümüzdeki seçimde de ülkeyi ayni partilere mahkum etmiş olacaksınız. Sonraki seçimde de aynı partilere mecbur olmamak için bu seçimde milletimiz bir alternatif oluşturmalıdır” diye konuştu.

BTP ile güçlü bir değişime var mısın? 

Bu seçimlerin Türk milletinin önünde önemli bir fırsat olduğunu vurgulayan Özkar, “'İktidardan memnun değilsin, muhalefeti de beğenmiyorsun. O zaman bu seçimde yeni bir muhalefet oluştur. Değişimin önünü açmak için, milletimizin bu inadından vazgeçmesinin zamanı geldi. BTP'ye vereceğin oy ile neyi değiştirmiş olacaksın? BTP’nin bu ülkede güçlü bir şekilde sandıktan çıkması demek; Prof. Dr. Haydar Baş’a ait olan ve dünyanın kabul ettiği projelerin bu ülkede uygulanmasının yolunu açmak demektir. Artık çözümün var, alternatifin var, birkaç partiye mahkum değilsin” dedi.

Kilis bizimle kazanacak

Son olarak Kilislilere seslenen Özkar şunları söyledi: “Kilis’te BTP’ye atılacak her oy, halkın kazancına olacaktır. Biz Kilis Belediye Başkanı olursak Kilis kazanır, eğer BTP Kilis’te yüksek bir oy alırsa yine Kilis kazanır. Çünkü sesimiz daha gür çıkar, sözümüz dinlenir. Biz sonuç ne olursa olsun, Kilisliler için çalışmaya, memleketimiz için projeler üretmeye devam edeceğiz. Gelin bu sefer bütün algıları yıkalım, ayak oyunlarını bozalım. BTP ile yeni bir geleceğe merhaba diyelim.” .

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2533 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Rektör Karacoşkun’un 15 Temmuz Mesajı
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)
Altın Fiyatları ( 13 Temmuz 2020)