Özkar: "Gece Gündüz Çalışıyoruz"

Özkar: "Gece Gündüz Çalışıyoruz"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, Kilis Devlet Hastanesi'ndeki bazı hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

23 Şubat 2019 - 13:03 - Güncelleme: 25 Şubat 2019 - 12:09

Gece gündüz demeden Kilis halkı için çalışan bir kadroya sahip olduklarını ifade eden Alaiddin Özkar, Kilisli vatandaşların hem iyi hem de kötü günlerinde yanlarında olmaya azami gayret sarf ettiklerini dile getirdi. Kilis Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret eden BTP Kilis Belediye Başkan Adayı Özkar, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Millet yararına çalışıyoruz

Kilis halkının her alanda en iyi ve kaliteli hizmeti hak eden bir toplum olduğunu vurgulayan Özkar, “Bugüne kadar şehrimiz ve halkımız beklediği ve de özlediği hizmete kavuşamamanın derdi ile yaşamanı devam ettirmek zorunda kalıyor. Parti ve şahsım olarak, halkımızın dertlerini ve sıkıntılarını çok iyi biliyoruz. “Siyaset alanında sorunlara gerçekçi çözümler üreten tek partiyiz” demek bir enaniyet göstergesi değil, bilakis gerçekleri ortaya koymaktır. Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın ürettiği proje ve modeller, şehrimizin bugüne kadar söz verildiği halde çözülmemiş tüm problemlerine çözüm olacaktır” diye konuştu.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1088 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Altın Fiyatları (23 Eylül 2020)
Altın Fiyatları (23 Eylül 2020)
Kilis'te Kış Hazırlıkları Sürüyor
Kilis'te Kış Hazırlıkları Sürüyor