Özkar: "Kilis Belediyesi Esnafa ve İşadamına...

Özkar: "Kilis Belediyesi Esnafa ve İşadamına Kazandıracak"

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Kilis Belediye Başkan Adayı Alaiddin Özkar, esnaf oda başkaları ve iş adamları ile yaptığı görüşmelerde, kendi dönemlerinde belediyeden her türlü desteği göreceklerini açıkladı.

26 Mart 2019 - 13:57 - Güncelleme: 26 Mart 2019 - 17:26

BTP Kilis Belediye Başkanı Özkar, “Sosyal Belediyecilik” anlayışı ile birlikte toplumun her kesimine kazanç sağlayacaklarını ifade ederek, Kilis’e özgü projeleri ile belediyeciliğe yeni bir anlayış getirdiklerini belirtti.

Belediye Kazanç Kapısı Olacak

Kendi  dönemlerinde memlekette hareketliliğin başlayacağını vurgulayan Özkar, “Esnafın da işi açılacak. Ayrıca belediye olarak ihalelerin tamamını Kilisli esnaf ve işadamlarımıza vermek suretiyle, şehrimizin ekonomisine bir değer daha katacağız.

Bugün esnafımız boş oturuyor, insanımız çalışacak iş bulamıyorsa, bu vatandaşımızın hatası değildir.

Onlara yeni iş kapıları açmak, gerekli imkanları sağlamak biz siyasilerin görevleri arasındadır. Eğer bir siyasetçi bunu yapamıyorsa, o koltuğu işgal ediyor demektir. Yöneticiler halkından yana olmalı ve onların tüm sorunlarına çözüm bulabilecek bir potansiyele sahip olmalıdır” dedi.  

Projelerimiz Kilis İçin

BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Kilis’e farklı bir sevgisi ve ilgisi olduğunu hatırlatan Alaiddin Özkar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Halkımızın sorunlarını Genel Başkanımıza anlattığımızda, Kilis ile ilgili bizlere projeler üretti. Biz de bunları halkımıza anlattık. Bugüne kadar bize ve projelerimize inanmakta inat eden Kilisli hemşerilerim hep ciddi kayıplar yaşadılar. Gelin bu seçimde aynı hataya düşmeyelim. Buradan esnaflarımıza, iş adamlarımıza ve halkımıza sesleniyorum: ‘Kilis halkı kazanmak istiyorsa, bizim yanımızda olsun.”

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 2408 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Reklam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmızı Mercimek Ekmeği - Tok Tutan Diyet Ekmek
Kırmızı Mercimek Ekmeği - Tok Tutan Diyet Ekmek
Günlük kafein tüketiminin faydaları ve riskleri
Günlük kafein tüketiminin faydaları ve riskleri