’Prof. Dr. Baş’ı dinledik hep haklı çıktık’
Reklam

'Prof. Dr. Baş'ı dinledik hep haklı çıktık'

Antalya'da düzenlenen 'Atatürk Vatandır' sempozyumunda konuşan gazetemiz Genel Koordinatörü Sabri Terzi, Yeni Mesaj gazetesinin 20. yaşını geride bıraktığını dile getirdiği konuşmasında "Prof. Dr. Baş'ın açtığı ufuk sayesinde yayınlarımızla Türkiye'yi tehdit eden pekçok tehlike konusunda yıllar öncesinde milleti uyardık ve hep haklı çıktık" dedi.

06 Aralık 2017 - 17:09 - Güncelleme: 07 Aralık 2017 - 09:31

Yeni Mesaj Gazetesi tarafından geçtiğimiz hafta sonu Antalya'da düzenlenen 'Atatürk Vatandır' sempozyumunda açılış konuşmasını Yeni Mesaj Gazetesi Genel Koordinatörü Sabri Terzi yaptı. Konuşmasında Yeni Mesaj gazetesinin yayın hayatında 20. yılını geride bıraktığını ifade eden Sabri Terzi, "Yeni Mesaj gazetesi yayın hayatında 20 yılı geride bıraktı. 27 Kasım 1997'de başladığımız yolculuk aynı şevk ve heyecanla devam ediyor. Yeni Mesaj gazetesi ilk günden bu yana gündeme farklı yaklaşımlarıyla hep öne çıktı. Yaptığımız haberlerde, değerlendirmelerde hep haklı çıktık. Çünkü fikir mimarımız Prof. Dr. Haydar Baş tüm öngörülerinde haklı olan örnek bir şahsiyet…" dedi. 20 yıllık yayın hayatında Prof. Dr. Haydar Baş'ın açtığı ufuk sayesinde Türkiye'yi tehdit eden pekçok tehlike konusunda milleti uyardıklarını dile getiren Sabri Terzi, "20 yıldan bu yana Fetullah Gülen ve bir Vatikan projesi olan Dinlerarası Diyalog konusunda uyardık ve haklı çıktık. Prof. Dr. Haydar Baş, “AB bir Hıristiyan birliğidir, bizi asla almaz”, sonrasında ise “AB 15 yıl içinde dağılacaktır” dedi, bizler de haberlerimizi ve yorumlarımızı bu çerçevede yaptık ve haklı çıktık. Prof. Dr. Haydar Baş, “ABD’nin Büyük Ortadoğu Projesi bir işgal projesidir” dedi, BOP’a bu gözlükle baktık ve hep haklı çıktık. 1991 yılında Körfez Harekatı başladığında, “Irak’ı 3’e bölecekler, asıl hedef Türkiye’dir” dedi, bunu yazdık, çizdik ve haklı çıktık" dedi.

'Yeni Mesaj'ın hizmetleri devam edecek'

"20 yıl zarfında birlik ve beraberlik, milli çözüm adına ne varsa her türlü çalışmaya öncülük ettik, sayfalarımızda yer verdik, Türkiye’nin mümtaz şahsiyetlerini organize ettiğimiz sempozyumlarla, konferanslarla Türk milletiyle buluşturduk" ifadelerini kullanan Sabri Terzi şunları söyledi: "Dini Bütünlüğümüz Milli Bütünlüğümüzdür sempozyumları, Tevhidin Merkezi Ehl-i Beyt Sempozyumları, Milli Kahramanlar sempozyumları, Birlik ve beraberlik konferansları, Atatürk Vatandır sempozyumları Prof. Dr. Haydar Baş’ın öncülüğünde Yeni Mesaj gazetesinin organizatörlüğünde Türkiye’nin her ilinde gerçekleştirildi, milletimiz doğrularla, doğru insanlarla buluşturuldu. Yazarımız ve fikir mimarımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın dünyaca ünlü Milli Ekonomi Modeli’ni İcmal Yayıncılık olarak yayınladık ve bu eşsiz eser hakkında yapılan 9 uluslararası kongreyi, bu kongrelerde 500’ü aşkın dünya çapındaki bilim adamının tebliğlerini en güzel şekilde sayfalarımızda milletimizle buluşturduk. Ekonomiye Milli Ekonomi Modeli gözlüğü ile baktık ve milletimize yalnız ekonomideki kötü gidişatı değil, aynı zamanda milli çözüm yollarını da gösterdik. Milletimiz Prof. Dr. Baş’ın Modeliyle buluşsun ve ayıksın diye, BRICS kapsamında 4 milyar insanın bu Modelden istifade ettiği gerçeğini milletimize anlatmaya çalıştık. Rusya Parlamentosu Duma’da yapılan tarihi Milli Ekonomi Modeli toplantısını haber yaptık, günlerce manşete taşıdık ve bu tarihi olayı o günlerde gündem eden tek gazete olarak tarihin altın sayfalarına geçtik. Bugün de Prof. Dr. Haydar Baş’ın gündeme getirdiği gerçek ve dindar Atatürk’le ve Sayın Baş’ın eseri “Hoş Geldin Atatürk” kitabıyla milletimizi buluşturmaya çalışıyoruz. Yeni Mesaj ailesi olarak bizler 20 yıldır milletimize yalnız gerçekleri, doğruları ve çözümleri ifade etmeye, milletimizi doğrularla buluşturmaya gayret ettik, bundan sonra kıyamete kadar da bu hizmeti sunmaya devam edeceğiz."

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1053 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstanbul’da Tarihi Buluşma
İstanbul’da Tarihi Buluşma
Kilis Belediyespor'dan Beklenmeyen Mağlubiyet!
Kilis Belediyespor'dan Beklenmeyen Mağlubiyet!