Reklam
Rektör Karacoşkun, Maraş’ta Kitap Fuarını Gezdi
Reklam

Rektör Karacoşkun, Maraş’ta Kitap Fuarını Gezdi

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun "Kahramanmaraş Uluslararası 4. Kitap ve Kültür Fuarı"nı ziyaret etti.

16 Ekim 2017 - 14:07

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kahramanmaraş 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı’na, Rektör Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun da katıldı. Rektör Karacoşkun’a, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Durmuş Deveci ve Kahramanmaraş İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt eşlik etti.Rektör Karacoşkun, fuarda yer alan kitap stantlarını ziyaret ederek, katılımcı şair ve yazarlarla bir araya geldi.

Kahramanmaraş’ın yerel yayın organı olan Aksu TV’ye röportaj veren Rektör Karacoşkun, “Okurları yazar ve yayıncılarıyla buluşturan "Kahramanmaraş Uluslararası 4. Kitap ve Kültür Fuarı"nda bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Bu tür kültür fuarlarına katılımın, özellikle gençlerimiz ve öğrencilerimiz açısından faydalı olacağına inanıyorum. Fuarın gerçekleştirilmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.

263 yayınevi ve 262 şair ve yazarın yer aldığı "Kahramanmaraş 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı"nda kitap satışlarının yanı sıra imza günleri ve söyleşiler de yapılıyor. Kahramanmaraş 4. Uluslararası Kitap ve Kültür Fuarı, 22 Ekim 2017 tarihine kadar açık kalacak.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1125 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis Kocabeyli'ye Roket Atıldı
Kilis Kocabeyli'ye Roket Atıldı
Köşk Belediyesinden Zeytin Dalı Harekâtına Destek
Köşk Belediyesinden Zeytin Dalı Harekâtına Destek