Rektör Karacoşkun’un Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Rektör Karacoşkun'un Gazeteciler Günü Kutlama Mesajı

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Doğan Karacoşkun, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

10 Ocak 2018 - 14:11 - Güncelleme: 10 Ocak 2018 - 16:55

Gazetecilerin ve gazetecilik mesleğinin, ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışıyla demokratik kültürümüzde önemli bir yere sahip olduğu vurgulayan Rektör Karacoşkun, “Yaptıkları çalışmalar ve ürettikleri bilgi birikimi ile sosyal hayatımıza önemli katkılar sunan gazetecilerimizin değeri, gün geçtikçe daha da önem kazanmaktadır.

Gazetecilik, yayınladığı haberlerle farklı görüşten insanların sesi olan, basın dünyamızda “çok sesliliği” sağlayan, kamuoyu oluşturan ve yönlendiren, bunu yaparken de sorumluluk prensibi ile hareket etmek durumunda olan bir meslektir. İnsanların doğru ve tarafsız şekilde aydınlanmasını, olaylardan haberdar olmasını sağlayan gazetecilerimizdir.

Olumsuz şartlarda büyük özveriyle çalışarak, onurlu ve yorucu bir mesleği icra eden gazetecilerimizin ve basın çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, gazetecilerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

(Kilis Postası Haber Merkezi)

Bu haber 1332 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kilis’te Festival Coşkusu Meydana Taştı
Kilis’te Festival Coşkusu Meydana Taştı
Kaymakam Avcı, Muhtarları Dinledi
Kaymakam Avcı, Muhtarları Dinledi